SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 razy w tyg kazda partia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2634
mam prosbe moze ktos mi tylko napisac jaki bylby odpowiedi podzial a plan juz sam zrobie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
no może to nie być dobre rozwiązanie. Może ono prowadzić do przetrenowania i mniejszych przyrostów ponieważ organizm nie zdąży sie zregenerować.

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Hanys a możesz jakoś to rozwinąć? Dobry plan, sprawdzony a ty tu wciskasz swoje farmazony. Ogranicz swoją działalność na forum bo wprowadzasz tylko zamieszanie.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Alucard666 ty już wysłałeś link. mysle że mogło mu to wyjaśnić , ja tylko mówie do czego może prowadzic taki trening, nie rozumiem o co ci chodzi teraz.

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Każdy trening może doprowadzić do przetrenowania, nawet niewłaściwie użyte ACT czy FBW. Dlaczego akurat ten split ci nie pasuje?

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Alucard666 nie mówie że mi nie pasuje, ja tylko napisałem jakie mogą być skutki treningu dwa razy na tą samą partie . Też zależy od organizmu.

Zmieniony przez - HanyS44 w dniu 2008-10-25 23:05:40

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Alucard666 nie mówie że mi nie pasuje, ja tylko napisałem jakie mogą być skutki treningu dwa razy na tą samą partie . Też zależy od organizmu.
ach ta młodziencza wyobraznia, chlopcze przetrenowanie CUN wystepuje tylko przy planach objetosciowych, to raz, dwa ze tutaj jest podzial na 2 lekkie i 2 ciezkie treningi co zmniejsza objetosc, efektywnosc zalezy od intensywnosci, tutaj organizm nie ma "zadnego znaczenia", wiec swoje madrosci wsadz miedzy bajki.

i mowi ci po raz ostatni skoncz wszedzie pisac swoje regulki i wprowadzac w blad.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17726
Ja akurat ćwicze takim planem i jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Zauważyłem że HanyS44 już nie pierwszy raz wprowadza w błąd. Jeśli sie czegoś nie wie to sie tego nie pisze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obręcz barkowa

Następny temat

Najlepsza pora na treningi siłowe.

Wiecej