SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta rekompozycja/redukcyjna endomorfik.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8061
Cześć, otóż chcę zacząć dietę na rekompozycję tzn. w dt jeść +500kcal w dni nt -300kcal.

Wiek: 19 lat
Wzrost: 184,5cm
Waga: 89kg
BF : ok 20-22%
Cel: Zbudowanie troche masy, zrzucenie zbednego tluszczu.
Trening: Będę lecieć 3-dniowym prostym FBW A i B opartym na MC, drążku, płaskiej, przysiadach, pressach + do tego po kazdym treningu 20min aeroby.
Suplementacja: Kreatyna CM3 oraz Białko K**

Dieta wygląda tak:

DZIEN TRENINGOWY 3000 KCAL
http://ifotos.pl/zobacz/dtpng_wprrnwr.png/

DZIEN NIETRENINGOWY 2200 KCAL
http://ifotos.pl/zobacz/ntpng_wprrneh.png/


PROSZĘ O OCENĘ!



Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2014-10-24 12:13:33

Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2014-10-24 12:15:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161334
Rozdziel posiłki z węglami od posiłków z tłuszczami. Przynajmniej 5-6h przerwy. Rano, przed treningiem jesz tylko białka i tłuszcze, potem trening i po treningu białka i węgle. W DNT rezygnujesz z węgli i zjadasz ich mała porcje przed spaniem. Same węgle z minimalną ilością B i T. Np pieczone ziemniaki lub coś podobnego, o niskim IG.
Ogranicz tez tłuszcze roślinne. Widze że jesz dużo orzechów - o6, których później nie równoważysz o3. Ogranicz źródła o6. Razważ też eliminacje glutenu, nie szkodzi to w niczym a może pomóc. Spróbuj przez 2-3 tygodnie wyeliminować gluten całkowicie. Jak nie będzie różnicy możesz do niego wrócić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
za dużo cukru z gotowego sosu zmniejszył bym to znacznie


uważałbym na masło orzechowe, straszny syf krótko mówiąc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8061
Dobra to zamiast masła orzechowego, wezmę czystą postać orzechów :) czyli migdały/laskowe.
A sos wywalę, tylko co zamiast tego do ryżu żeby lepiej smakował?

Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2014-10-24 13:06:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4027
Za mało węgli w posiłkach po treningowych moim zdaniem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
rób własne sosy
na bazie pomidorów, oliwy czy jogurtu
paprykowe
czonskowe itp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8061
A ile węgli według Ciebie powinno być?
Bo po treningu od razu jem banana i pije białko, a dopiero później w domu jakieś 2h+ jem ryż i kurczaka






Zapomniałem dodać do każdego posiłku dorzucam warzywa.
Do kurczaka : sałatka z cebuli, sałaty lodowej, pomidorów, ogórka, octu jabłkowego i odrobiny oliwy

Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2014-10-24 14:23:09

Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2014-10-24 14:25:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
węgle są w porządku, jednak imo możesz dorzucić tak dodatkowo z 20g, żeby Ci wyszło powiedzmy te 1g węgli / kgmc po treningu. piszesz też, że chcesz trochę masy, trochę spalić tłuszczu - no to co w końcu bo jedno z drugim , oprócz początków, się trochę kłóci ze sobą. Jeśli masa to zostaw 1g wegli ./ kgmc jako uzupełnienie po treningu, jeśli redukujesz no to można zmniejszyć tę ilość, no chyba, że masz predyspozycję do zalewania się.

popuri - dlaczego uważasz, że masło orzechowe to syf...? wg mnie masło orzechowe / migdałowe 100% bio, bez prażonych orzechów w środków i innych utwardzaczy i tłuszczy roślinnych, czy w końcu cukru imo będzie w porządku. na pewno nie jako stały element diety, ale jako uzupełnienie tłuszczy, dlaczego nie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
J.W Masz racje
mówię tylko i wyłącznie o Feliksie i Sante ( cukier + trans + prażone orzechy )



sam robię masło orzechowe, albo jem często primavikę, migdałowe z Myprotein np.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8061
No chce zrobić redukcję, ale słyszałem, że jest takie coś jak rekompozycja, czyli łapiesz powoli masę i palisz fat :)

Od poniedziałku zaczynam, węgle zostawię tak jak są w takim wypadku bo mam łatwość do zalewania się, po tygodniu-dwóch zobaczymy co się będzie działo.


Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2014-10-25 17:50:58
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Takie są założenia CC, czyl9 przeplatanie ujemnego i dodatniego bilansu. Co w praktyce może nie daje stricte rekompozycji, ale albo budowanie suchej masy, albo redukowanie bez większej utraty mięśni
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

Redukcja problem: waga spada a pas nie

electro
Polecane artykuły