Gdyby Klątwa Drwala przeszła na KSW i by upadli po jego wygranej nad Mamedem...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau
Ilość wyświetleń tematu: 54326

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html
"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."
ale moze chociaz podejma temat, no zobaczymy. duzo tez zalezy od tego, kiedy planuja kolejna gale, bo jesli jakos zaraz na poczatku roku (np juz w lutym KSW 30 valentine's day, gdzie beda walczyc wszyscy Czeczeni, ktorzy odnalezli w Polsce milosc),to pewnie stanie na tym, ze to dopiero wtedy swoja szanse dostanie Borys.

Juras - blogJak już jesteśmy przy KSW 29. Mamed czeka na ogłoszenie rywala. Spekulacji jest bardzo dużo, a cała kibicowska Polska czeka na pojedynek Chalidow vs Drwal. Wobec zakończenia działalności przez PROMMAC (będzie blog w temacie! Zbieram info) Tomek jest dostępny. Problem w tym, że Drwal jasno deklaruje, że walczyć w MMA już nie musi, że obrał trochę inną drogę rozwoju. Czy zatem zaryzykuje swoją legendę w konfrontacji z Mamedem? Wątpię i rozumiem.
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html
"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły