SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772
Nastula da rade, calym sercem za nim. Jeszcze nie tak dawno temu nic do Pudzianowskiego nie mialem, kibicowalem mu nawet, ale ostatnio po tych jego kretynskich wypowiedziach, stwierdzilem ze gosc sie cofa w rozwoju umyslowym. Chcialbym go widziec jak dostaje od kogos w klatce ostry wpierd... Od Pawla raczej nie, ale moze go np. udusic , W kazdym razie wierze w to ze Nastula wygra w jakis fajny sposob.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-10-07 19:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
raczej sie nie cofa,taki to po prostu burak. co najwyzej mniej sie pilnuje,bo ostatnio lekka fala wznoszaca,wiec troszeczke sodowka znowu uderzyla i wrocil stary,"dobry" Pudzian,ktory publicznie sie odgraza,ze zostanie mistrzem swiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam nadzieje ze Pawel da rade. Ale z drugiej strony widzialem go z Bedorfem ktory orlem Nie jest. Wiek wiadomo robi swoje. Oby my sie udalo DAC nauczke knurowi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Ja jestem za Pawłem, ale Boję się, że jak zacznie się '' Bójka " To Pudzian może go trafić cepem i dokończyć potem na ziemi..
Zobaczymy. Zapowiada się ciekawa Gala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zawsze jest szansa ze pudzio skonczy jak Walrus. jezeli zlekcewazy Pawla I Nie przygotuje dobrej (jak na niego) kondycji to wystarczy ze Pawel przetrzyma/przelamie szarze
Chyba jezszcze rzuty I podciecia pamieta. Ucza na judo jak szarzujacego kloca wyp******ic. Trzymam kciuki

Zmieniony przez - grind w dniu 10/7/2014 10:44:32 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Czytam tak te Wasze komentarze i wydaje mi sie, ze troche Mariusza nie doceniacie. To juz nie jest ten Mariusz co tylko na wariata lecial, ogarnal sie troche i moim zdaniem bedzie walczyl z glowa. Wiadomo brakuje mu troche umiejetnosci, nie jest zadnym mistrzem i pewnie nigdy nie bedzie, ale na Nastule powinno wystarczyc.

Po za tym Nastula ma przeczekac ataki Pudziana ? Spojzmy prawdzie w oczy, kondycja Pawla nie jest duzo lepsza o ile w ogole jest lepsza od jego przeciwnika, pokazala to dobitnie walka z Bedorfem, wiec oby to Mariusz nie przeczekal Nastuli, bo jak sam mowi w tej walce to on bedzie WILKIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Właśnie ta jego gadanie jest irytujące, trochę pokory by się przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Chciałbym aby wygrał Paweł, dlatego że nie przepadam za Pudzianem. Nastula jak nie patrząc zdobył medal na Olimpiadzie. Tutaj Pudzian powinien mieć szacunek dla swojego rywala.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie wiem,czy kiedykolwiek w przypadku jakiejs walki,zawodnik X mial taka przewage w ilosci osob mu kibicujacych,co Nastula w tym starciu gdyby byla ankieta z pytaniem:"komu kibicujesz w tej walce?",to Paweł miałby raczej na pewno 90+ % glosow :O no uwzgledniajac glosy na przekor i oddawane przez osoby,ktore Nastuli nawet nie kojarza,to moze ciut mniej.

to tylko pokazuje jak odbierany jest Pudzianowski,bo Paweł nie jest raczej osoba,ktora by sie jakos udzielala medialnie (w przeciwienstwie,sila rzeczy,do Pudziana) i zyskiwala czymkolwiek sympatie kibicow,w zasadzie kojarzony jest glownie ze zlotem olimpijskim,a to wystarcza,zeby bylo za nim 100% wyrazajacych swe poparcie w tym temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium