SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35808 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263187


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
grind
Zawodnikiem jest, ale na takim a nie innym poziomie. Jw Walus to tez zawodnik. Palifias tez.
Zgadzam sie z OBLXem ze koksy z bloku ktorzy nie sa idiotami I maja tylko MMA w glowie w dwa lata zapewne przegonilyby obecny poziom Pudziana.



Myślisz, że mało jest gości, którzy mają kasę, nie musza pracować albo robią coś mega lightowego i skupiają się ostro na treningach?
Bo ja trenując w kilku miejscach spotkałem nie jednego.
Dodam też że wbijali całkiem sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Gość przez długi czas robił sobie jaja z widzów, którzy wyplacają mu w taki czy inny sposób za jego robotę, poczytajcie wypowiedzi Siwego z tego działu, ile on trenuje? Na jakim jest poziomie? Tylko nie wyjeżdżajcie z wiekiem bo stosujmy proporcję, dalej pisząc, że nie jest zawodnikiem mma mam na myśli zarówno zaangażowanie fizyczne jak i psychiczne do tej dyscypliny. To tak jakby Najmana nazwać pięściarzem, według definicjimożna, ale czy należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
On ma warunki by trenowac PROFESJONALNIE. nie zadne polskie szkolki tylko AKA itd.
Wez tych "wielu" do AKA lub ATT lub Jackson's jak on moze to zobaczymy jakie bylyby efekty po dwoch latach trningow tam a treningow Pudziana.

Nawet w tym trailerze jaki burak bezczelny. Jak on smie sie stawiac na rowni z Nastula I opowiadac dyrdymaly ze Pawel to taki fighter MMA jak on.
Czekal tchorzliwie az sie Pawel kilka lat zestarzeje by my bylo latwiej.oby sie przeliczyl

Zmieniony przez - grind w dniu 12/2/2014 1:04:21 AM

Zmieniony przez - grind w dniu 12/2/2014 1:10:52 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
wypowiedzi sa jednya z reguł jakie sa ustalone w wystepach... to działa jak magnes na publike która śledzi takie walki tylko jak o nich głośno w tv .... jest publika jest kasa a kasa musi sie zgadzać

Mario jedzie na Pawła a na pewno nie wyskoczy na niego z impetem jak to robił w pierwszych walkach i na dechy i młotowanie - fakt wyrobił technike etc i zapewne bedzie chciał pokazac udowodnic ze z dnia na dzień jest coraz lepszy. Kwestia tego jak ugadany jest czas całej walki bo nie sądze ze obaj będą targać sobą ile mocy i umiejętności od samego gonga.
Obaj zasłużeni dla kraju teraz każdy jakoś tam dorabia poprzez wystepy choć Pudzian nie musi wcale ale ze jest bardziej pażerny to chętnie podejmuje wyzwania ale kiedy dojdzie do konkretnego pojedynku tak żeby pokazał do ostatnich sekund ze dał więcej niz 100 % i przyzna sie ze dostał wpie.rd.ol ???? pewnie nigdy

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bez komentarza. Ja juz swoje napisalem.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Aktualna rozpiska, bo na początku jest stara...

Walki wieczoru
84 kg: Mamed Khalidov vs Brett Cooper
120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula

Pojedynek o pas KSW w wadze półśredniej
77 kg: Borys Mańkowski vs David Zawada

Karta główna
84 kg: Piotr Strus vs Jay Silva
93 kg: Goran Reljic vs Tomasz Narkun
70 kg: Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
66 kg: Artur Sowiński vs Vaso Bakociević

Karta wstępna
93 kg: Karol Celiński vs Tomasz Kondradziuk
77 kg: Robert Radomski vs Mateusz Piskorz

Moje typy: Mamed, Pudzian, Borys, Jay, Chlewicki, Kornik, Kondradziuk, Piskorz

Jedynie w walce Ghosta i Żyrafy nie widzę wyraźnego kandydata do wygranej. Będzie ciekawie.

Zmieniony przez - Jakubik w dniu 2014-12-02 13:50:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
miałem lecieć z ekipą na gale a jednak nie wyrobię z powrotem na niedzielę na imprezę rodzinną

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje typy to:
Walki wieczoru
84 kg: Mamed Khalidov vs Brett Cooper
120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula

Pojedynek o pas KSW w wadze półśredniej
77 kg: Borys Mańkowski vs David Zawada

Karta główna
84 kg: Piotr Strus vs Jay Silva
93 kg: Goran Reljic vs Tomasz Narkun
70 kg: Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
66 kg: Artur Sowiński vs Vaso Bakociević

Mam nadzieję, że Gamrot niedługo zawalczy o pas. Silva mam nadzieję, że będzie KO. Dobrze, bo go przynajmniej Strus nie będzie za bardzo obalał, więc w stójce będzie masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Agares25
Moje typy to:
Walki wieczoru
84 kg: Mamed Khalidov vs Brett Cooper
120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula

Pojedynek o pas KSW w wadze półśredniej
77 kg: Borys Mańkowski vs David Zawada

Karta główna
84 kg: Piotr Strus vs Jay Silva
93 kg: Goran Reljic vs Tomasz Narkun
70 kg: Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
66 kg: Artur Sowiński vs Vaso Bakociević

Mam nadzieję, że Gamrot niedługo zawalczy o pas. Silva mam nadzieję, że będzie KO. Dobrze, bo go przynajmniej Strus nie będzie za bardzo obalał, więc w stójce będzie masakra.


Też liczę na Gamrota że zawalczy o pas fajny chlopaczyna z niego ciekawy jestem tez co tam Borys zaprezentuje szkoda ze wyjazd nie wypali ...

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium