SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
albo Houstona Alexandra w LHW żeby Mamed wagi nie musiał robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Ta, Fedora mu ściągnął. Palhares i Okami gdzieś tam się o pas będą bić w tym całym wsofie, ciągle się liczą w świecie MMA, więc czemu mieliby zjeżdżać do 3 świata? Carmont co innego, bo bił się już w KSW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35808 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
moze Shannon Cannon Rich ? z bilansu wynika ze na pewno by wzial wszystko
http://www.sherdog.com/fighter/Shannon-Ritch-328 

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
czesc
jest moze ktos, kto chce bilety sprzedac? potrzebowalbym dwoch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 585
Nastula-Pudzian

Pudzian obali Nastule , zasypie marnej jakości młotkami . Nastula będzie chciał odczekać .Sędzie pośpieszy sie i przerwie starcie i będzie farsa.
Mimo wszystko nie potrafię postawić na Pudzille kasy i stawiam na Nastka. Zgłupiałem

Lub wcale nie. Gdybym ja był Nastkiem zaczekał bym na co prawda dynamiczne wejście w nogi ale także przewidywalne , gdyż jest to jedyna strategia Pudziana . Dlatego można zasadzić soczyste kolano. Zresztą wydaje mi się że Nastek wyjdzie z pod Pudziana i go zadusi czy założyły dźwignie na staw łokciowy.
Strus- Abu

Strus juz wie ze ciosy Abu w rundzie3 nie mają siły. Dlatego go zdominuje w 3 odsłonie i tym samym wygra.Pierwsze dwie jednak przewalczy asekuracyjnie lekko punktując lowkickami . Jesli ma olej w głowie. Ale nie wiem .



Zmieniony przez - Padzimor w dniu 2014-11-03 15:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Jay Silva rywalem Piotra Strusa na KSW 29

Były dwukrotny pretendent do tytułu mistrza KSW w wadze średniej i współautor najlepszych walk w historii Federacji Jay Silva (9-9, 6 KO, 2 Sub) skrzyżuje rękawice z Piotrem Strusem (9-3-1, 4 KO) w pojedynku karty głównej gali KSW 29, 6 grudnia w Krakowie. Dla 26-letniego Polaka będzie to najważniejsza walka w dotychczasowej karierze i bardzo duże sportowe wyzwanie.

Oryginalny rywal zawodnika z Warszawy Abu Azaitar doznał kontuzji dłoni, który wykluczyła go z występu w Krakowie. Właściciele KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski w porozumieniu z managerem Strusa, zdecydowali się wstawić w jego miejsce dużo mocniejszego zawodnika, dając Polakowi wyjątkową okazję znaczącego skoku w rankingach kategorii średniej.

- Pojedynek z Silvą, który już trzykrotnie walczył z Michałem Materlą, do dla mnie znakomita szansa – ocenia Strus. Jay to na pewno bardziej wymagający rywal niż Azaitar, ale zwycięstwo nad tak mocnym rywalem, może znacząco przyspieszyć moją karierę. Nigdy wcześniej nie byłem tak blisko mistrzowskiego pasa KSW.

Starcie w kategorii średniej Strus vs. Silva będzie częścią siedmio-pojedynkowej głównej karty KSW 29, 6 grudnia w Krakowie. W trzech walkach wieczoru grudniowego wydarzenia wystąpią najlepszy zawodnik MMA w Polsce Mamed Khalidov, najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz Pudzianowski w starciu z mistrzem olimpijskim w judo Pawłem Nastulą oraz mistrz KSW w wadze średniej Borys Mańkowski. Całe wydarzenie będzie można oglądać w systemie PPV.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35808 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263187
Dobre, mocne zastępstwo.
Jestem ciekawe co dalej ... Strus wygrywa, z Materlą nie zawalczy bo kumple?
Silva wygra... Materla vs Silva 4 ?
Chociaż z drugiej strony drabinek w KSW nie ma, tylko pokrętna logika, więc może ta walka wcale nie ma znaczenia

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2500
a ta ich logika jest czasem troszkę chora :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


David Zawada rywalem Borysa Mańkowskiego na KSW 29

Utalentowany Niemiec polskiego pochodzenia David Zawada (9-1, 6 KO, 2 Sub) skrzyżuje rękawice z posiadaczem tytułu KSW w kategorii półśredniej Borysem Mańkowskim (15-5-1, 3 KO, 5 Sub) w jednej z trzech głównych walk gali KSW 29, 6 grudnia w Krakowie. Pojedynek, będzie pierwszym występem najmłodszego mistrza Federacji KSW od czasu zdobycia przez niego pasa w majowym starciu z Aslambekiem Saidovem na KSW 27.

24-letni Zawada to młodszy brat weterana niemieckiej sceny sportów walki, czterokrotnego uczestnika gal KSW Martina „King Konga” Zawady. Zawodnik o pseudonimie „Sagat” jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników niemieckiego MMA. W dziesięciu zawodowych pojedynkach, reprezentant dusseldorfskiego teamu University of Fighting, wygrywał dziewięciokrotnie, z czego aż osiem razy przed czasem, sześć razy przez nokaut.

Zawada po raz ostatni walczył we wrześniu, notując szybką wygraną nad Sebastianem Rischem. Tym zwycięstwem zapewnił sobie status pierwszego pretendenta do pasa niemieckiej organizacji GMC, który jest w posiadaniu innego zawodnika KSW Rafała Moksa.

Starcie Mańkowskiego z Zawadą poprzedzi w Krakowie pojedynki Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą oraz Mameda Khalidova z jeszcze nieogłoszonym rywalem.

Całą grudniową galę będzie można oglądać w systemie PPV na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w dwóch wersjach językowych na http://www.kswtv.com.

Informacja prasowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium