SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jego progress jest maly zwazywszy ze ma srodki I warunki by trenowac profesjonalnie na najwyzszym poziomie.
On to robi na pol gwizdka albo I cwierc I to widac.
Moze jak na amatora trenujacego 4 lata majacego prace I rodzine to progress duzy ale na kogos kto ma warunki I mowi ze ciezko trenuje to nie.

Zmieniony przez - grind w dniu 12/1/2014 12:36:03 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
z Pudzianem,to ja bym dal szanse Kowalkiewicz.

oczywiscie wszyscy trzej fani talentu Mariusza,ktorzy widza u niego staly progres sie pewnie oburza,no ale bez jaj,to jest pod wzgledem umiejetnosci...no nie zero,ok,zero bylo na poczatku,wiec teraz jest powiedzmy +11,ale w skali do 100...

tez widze u niego postepy,ale mysle,ze gdyby zrobic eksperyment i zaczac trenowac szympansa,to przez te kilka lat jego poziom wzroslby bardzo porownywalnie do tego,jaki progres zaliczyl Pudzianowski. <trocheprowo> <trochenie> ALE OCZYWISCIE DOPOKI NIE WYJDE DO KLATKI I GO NIE POKONAM,TO NIE MOGE TAK PISAC,TAK SAMO JAK NIE MOGE KRYTYKOWAC FILMU "CIACHO" DOPOKI NIE NAKRECE CZEGOS NA MIARE "PULP FICTION" -WIEM O TYM.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-12-01 00:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Racja gautan.
My male nedzne hejty nie mamy "prawa take mowic"! ;)
I Poki tyle nie zarobimy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ciekawe ile osób by pisało w tym dziale gdyby Pudzian się nie przeniósł do mma ;p

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja, ty?
kilku innych pisalo tu przed Pudzianem. Prized Pudzianem tu bylo wiecej ludzi niz teraz

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
A ja tam chce zobaczyć Vaso , bo ostatnio wyglądał jak by się poddał Strażakowi

Opiates for lunch, barbiturates for dinner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Puar
Ciekawe ile osób by pisało w tym dziale gdyby Pudzian się nie przeniósł do mma ;p


Ja z pewnością MMA zainteresowałem się koło 2000roku. A co się tyczy Pudziana, to generalnie jest mi obojętny, traktuję jego występy niczym Wrestling, takie mało znaczące show.

Byle tylko nie przywozili mu "zawodników" w stylu:
http://www.sherdog.com/fighter/Christos-Piliafas-63574 *(przegrać z Walusiem!)
Lub Boba Sappa - wiem że legenda, ale przegrać 12 ostatnich walk to się w głowie nie mieści :) Bob sprzedaje się każdemu i wszędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
ale swoje dla sportu zrobił i nauki a to że go to spełnia na stare lata i podnosi mu endorfiny to dobrze a skoro media i zarząd ksw robi z nim interesy to znaczy że przepływ zielonych musi być na stole czy pod

Opiates for lunch, barbiturates for dinner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgodze sie tym,że Pudzian robi bardzo małe postępy jak na kogoś kto może trenować nie przejmując sie jak zarobić na życie.

Do tej pory mam w głowie jak podczas walki z McCorklem komentatorzy podniecali sie,że przy próbie obalenia Pudzian spycha głowe (Jezukurva)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Czyli jak rozumiem każdy kto ma kasę może w 4 lata stać się zayebistym fighterem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium