SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Gdyby Klątwa Drwala przeszła na KSW i by upadli po jego wygranej nad Mamedem...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
http://www.worldofbetsafe.com/pl/juras-blog/juras-blog-jak-to-ksw-29-bez-tasmanskiego-diabla/

mocno sie zdziwie,jesli nie dodadza Borysa do karty przy tym calym zamieszaniu,jakie ma od paru dni miejsce w internetach. pisalem wczesniej, ze tylko jego brakuje mi do pelni szczescia w kwestii karty walk, takze OOOOOOBY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
mogą go dodać,żeby nakręcił sprzedaż PPV.O ile to nie są głosy wiernych fanów Borysa,którzy potem wykupią za 3zł transmisję na weeb'ie

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2014-10-19 20:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4535 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Ja nie byłbym pewny czy włodarze ustąpią i pójdą na rękę fanom. Już ostatnio "wcisneli" Materle, teraz na życzenie dodaliby Borysa... jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i takie akcje mogłyby stać zwyczajem, że to fani będą domagać sie i ustalać kto i kiedy ma walczyć

Co nie zmienia faktu, że oczywiście chciałbym zobaczyć Mańkowskiego w akcji

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Pytanie,czy sam Borys tego chce i jak się dogadali między sobą,bo o ile dla Michała to była walka 'w domu' i faktycznie ciężko było logicznie wytłumaczyć jego brak,tak jeśli chodzi o Borysa,właściwie niewiele przemawia za tym,żeby go ściągąć na tą galę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
nie widziałem tego wywiadu,wynika w sumie z niego,że nic nie ustalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
i ze Borys mialby ochote powalczyc.

wywiad z 11 pazdziernika,takze wlasnie przed tym calym "zamieszaniem",jakie zaczelo sie robic w ostatnich dniach wokol osoby Borysa, stad wiadomo, ze nie bylo wowczas nic ustalone. teraz pewnie tez nie jest ale moze chociaz podejma temat, no zobaczymy. duzo tez zalezy od tego, kiedy planuja kolejna gale, bo jesli jakos zaraz na poczatku roku (np juz w lutym KSW 30 valentine's day, gdzie beda walczyc wszyscy Czeczeni, ktorzy odnalezli w Polsce milosc),to pewnie stanie na tym, ze to dopiero wtedy swoja szanse dostanie Borys.

moze im byc szkoda go ladowac na gale, ktora i tak sie sprzeda, bo wystepuja na niej Mamed i Pudzian. ale nadzieja matka bohaterow,takze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4535 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Juras - blog
Jak już jesteśmy przy KSW 29. Mamed czeka na ogłoszenie rywala. Spekulacji jest bardzo dużo, a cała kibicowska Polska czeka na pojedynek Chalidow vs Drwal. Wobec zakończenia działalności przez PROMMAC (będzie blog w temacie! Zbieram info) Tomek jest dostępny. Problem w tym, że Drwal jasno deklaruje, że walczyć w MMA już nie musi, że obrał trochę inną drogę rozwoju. Czy zatem zaryzykuje swoją legendę w konfrontacji z Mamedem? Wątpię i rozumiem.


Mam podobne zdanie jak Juras w kwestii potencjalnego występu Drwala. No ale obyśmy sie jednak mylili

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-10-20 00:36:35

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale z ta legenda to zayebau jak szczerbaty w suchary. Lol

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium