SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
show fighterem
reszta to kwestia kasy

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
pater007
Czyli jak rozumiem każdy kto ma kasę może w 4 lata stać się zayebistym fighterem?


W przypadku Pudziana to się nie sprawdza.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja nie mówię, że on nim jest bo nie jest oczywiście.
Ale skoro mówicie, że wystarczy kasa, żeby te wszystkie przeciętniaki stały się dużo lepsze od niego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Myślę, że tak, że jakbyś pary osiłków z siłowni dał na matę i zapewnił im dostateczne życie za cztery lata robią takiego Mariusza w pierwszych 2 minutach. Teoretycznie oczywiście, jeśli mieli by parcie na sport, nie mówię o jakiś półgłówkach.
Trochę miałem nie pisać w temacie KSW, ale trudno, Pudzianowski nie jest zawodnikiem mma, nie jest i nigdy nie będzie, tak jak przez długi czas nie był nim np. Lesnar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
OBELX
... Pudzianowski nie jest zawodnikiem mma, ...

Trenuje MMA, startuje w MMA, ergo jest zawodnikiem MMA.

Albo podaj sensowną definicję zawodnika MMA, której Pudzianowski nie spełnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772
Ja rowniez zwrocilem uwage na to zdanie. Dlaczego nie jest zawodnikiem mma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Zawodnikiem jest, tak samo jak Waluś, czy Najman - oczywiście nie ma porównania jeżeli chodzi o poziom sportowy, lecz po prostu wszyscy spełniają kryteria pojęcia "zawodnik MMA"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Takie dyskusje nigdy nie będą miały końca ponieważ ci, którzy nie lubią i nie szanują Pudziana nigdy nie będą uważać go za zawodnika MMA mimo, że nim jest i nic tego nie zmieni. Pudzian sam powiedział, że nigdy nie będzie na takim poziomie jak ci, którzy walczą i trenują X lat ale przynajmniej spróbował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no,ja typa nie lubie,ale akurat,ze jest zawodnikiem MMA,to ciezko polemizowac. slabym,bo slabym,ale jest.

Obelxowi raczej tez nie chodzilo o podrecznikowa definicje ,pewnie bardziej o to,ze w jego przekonaniu ktos o takim poziomie umiejetnosci nie powinien byc tak nazywany,bo to ujma dla pozostalych. z czym juz mozna sie zgodzic lub nie.

inna sprawa,ze za 250 tysiecy zlotych,to by sprobowalo pewnie 3/4 tego dzialu.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-12-01 21:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zawodnikiem jest, ale na takim a nie innym poziomie. Jw Walus to tez zawodnik. Palifias tez.
Zgadzam sie z OBLXem ze koksy z bloku ktorzy nie sa idiotami I maja tylko MMA w glowie w dwa lata zapewne przegonilyby obecny poziom Pudziana.

Co do szacunku to mam takowy DLA niego za osiagniecia sportowe z czasow gdy sport trenowal powaznie. Bylem jego wielkim fanem I zdawal sie wtedy kompletnie innym czlowiekiem.

Take wiec podsumowujac dyskusje Nastek jak najbardziej szanse ma I mam nadzieje ze ja wykorzysta a walki z Bedorfem nie bedzie bo kawule nie dadza zmasakrowac Pudziana

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium