SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bcaa + kofeina + beta alanina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2120
Witam, mam troche tkanki tluszczowej ktorej chce sie pozbyc, jakie bcaa polecacie, aby nie stracic sily? Dodam ze dodatkowo biore 6g bety dziennie, oraz planuje zakupic kofeine aby zwiekszyc ochote na treningi. I jak to potem wszystko razem dawkowac?

Trenuje tak: 5x w tyg biegi (2x sprinty, 2x pod 1km, wybieganie) + 5x drazek (trening armstronga)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
no to jak biegasz to faktycznie może przeszkadzać:D

kofeina bezwodna jest lepszą formą, ponieważ szybciej się wchłania przez organizm, skuteczniej niż forma zwykła. bezwodna kofeina jest produkowana z guarany, gdzie podgrzewa się ją tak długo aż cała woda wyparuje, powstaje forma proszku, z której bardzo łatwo zrobić capsa i sprzedawać do konsumpcji ludziom

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jak redukujesz nie ma mowy byś nie stracił siły,
Bcaa np https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html 
Bcaa przed treningami ok 1g na 10 kg masy
beta alanina 3-4g dziennie
kofeina wg pobudzenia zacznij od ok 200 mg przed treningami

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2120
Na co patrzec przy kupowaniu bcaa? Potrzebuje go na miesiac tylko, nie wiecej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
patrz na to by było jak najwięcej bcaa w porcji podanej przez producenta. ja np. bardzo lubię bcaa extra z activlabu o smaku lemon mimo tego, że w 10g odżywki jest mniej niż 10g bcaa (nie pamiętam ile), a w innych suplach z bcaa na 10g odżywki jest 10g bcaa. ale dla mnie to nie problem, bo naprawdę smak mi podpasował tych aminek z ActivLabu

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2120
A moglby ktos polecic bcaa tansze, rowniez skuteczne? Czy trzeba bulic?:D

Zmieniony przez - nicniewartekonto w dniu 2014-10-15 08:13:20
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
każde bcaa jest podobne, nie ma nie działającego
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2120
Ok zamowie niedlugo te bcaa
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 507 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13978
Mi bcaa z activlabu średnio podpasowały smakowo (kwestia gustu), natomiast z Hi-Teca bardzo dobre (jak na bcaa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2120
a te z sfd?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Super smaku w bcaa sfd sie nie spodziewaj, ale tragedii też nie ma. Najwyżej będziesz sypał na buzi i zapijał, proste

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
ja kiedyś wsypałem sobie 15g bcaa z activlabu prosto do buzi i zapiłem - nigdy więcej. to jakie miałem potem problemy gastryczne to jest nie do wiary. cały dzień odbijało mi się cytryną (smak był lemon) i ten dzień był udręką i już nigdy w życiu tak nie zrobię - to tak ode mnie :D

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono + bialeczko

Następny temat

opinia o Isowhey pack

electro
Polecane artykuły