Jestem w stanie przeznaczyć 75zł na oleje i oliwy. Czytałem wątek o źródłach tłuszczy, ale wolę mieć aktualne wypowiedzi. W diecie nie potrzebuję wielu zmian- nie raz nie dwa przez 2 tygodnie żarłem gryczaną ze schabem. Ale dla smaka chcę parę urozmaiceń. Na chwilę obecną ze źródeł tłuszczy posiadam:
oliwka z oliwek firmy SALVADORI- wg mnie dobra i tania (ok 14zł).
PS. co sądzicie o tej z Biedronki?
około 50kg orzechów włoskich- muszę tylko wyłuskać
olej rzepakowy- nie wiem jaka firma, zerwana metka. Jaki polecacie?
wiórki koksowe
migdały
Co polecacie do kupić?
oliwka z oliwek firmy SALVADORI- wg mnie dobra i tania (ok 14zł).
PS. co sądzicie o tej z Biedronki?
około 50kg orzechów włoskich- muszę tylko wyłuskać
olej rzepakowy- nie wiem jaka firma, zerwana metka. Jaki polecacie?
wiórki koksowe
migdały
Co polecacie do kupić?
Krzysztof Piekarz