SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tłuszcze- co kupić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2579
Jestem w stanie przeznaczyć 75zł na oleje i oliwy. Czytałem wątek o źródłach tłuszczy, ale wolę mieć aktualne wypowiedzi. W diecie nie potrzebuję wielu zmian- nie raz nie dwa przez 2 tygodnie żarłem gryczaną ze schabem. Ale dla smaka chcę parę urozmaiceń. Na chwilę obecną ze źródeł tłuszczy posiadam:

oliwka z oliwek firmy SALVADORI- wg mnie dobra i tania (ok 14zł).
PS. co sądzicie o tej z Biedronki?

około 50kg orzechów włoskich- muszę tylko wyłuskać

olej rzepakowy- nie wiem jaka firma, zerwana metka. Jaki polecacie?

wiórki koksowe

migdały
Co polecacie do kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
urozmaicaj źródła tłuszczy :)
jeśli chodzi o oliwę to celj w EXTRA VERGINE najlepiej, a olej rzepakowy nierafinowany tłoczony na zimno, salvadori jest ok pod względem pozyskiwania, ale sam smak mnie odrzuca, nie smakuej jak prawdziwa oliwa, jednak jeśli Ci smakuje to ok

takie źródła polecane :
Źródła tłuszczy: tłuste ryby, olej lniany, jajka, oliwa z oliwek, orzechy, masło, olej kokosowy, sery podpuszczkowe, olej rzepakowy
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 6280 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53732
syntholiusz
Jestem w stanie przeznaczyć 75zł na oleje i oliwy. Czytałem wątek o źródłach tłuszczy, ale wolę mieć aktualne wypowiedzi. W diecie nie potrzebuję wielu zmian- nie raz nie dwa przez 2 tygodnie żarłem gryczaną ze schabem. Ale dla smaka chcę parę urozmaiceń. Na chwilę obecną ze źródeł tłuszczy posiadam:

oliwka z oliwek firmy SALVADORI- wg mnie dobra i tania (ok 14zł).
PS. co sądzicie o tej z Biedronki?

około 50kg orzechów włoskich- muszę tylko wyłuskać

olej rzepakowy- nie wiem jaka firma, zerwana metka. Jaki polecacie?

wiórki koksowe

migdały
Co polecacie do kupić?





Olej rzepakowy polecam ten z lidla 6 zł za 0,5 litra.
Ale pamiętaj też o zachowaniu proporcji między kwasami - nasycone/jednonienasycone/wielonienasycone.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolacja

Następny temat

cos poprawic w diecie??

Shoty
Polecane artykuły