Witam
Mam kilka pytan odnosnie kreatyny a mianowicie własnie koncze 6 tygoniowy cykl z kreatyny Monohydrat a dokładnie z tej https://sklep.sfd.pl/BioTech_USA_100_Creatine-opis2407.html
i tu mam pytanie jaką przerwe zrobic pomiedzy cyklami z kreatyny i drugie czym sie własnie rózni kreatyna Monohydrat od Jabłczan i co jest lepsze i ostatnie czy po kreatynie są spadki jak po sterydach
Mam kilka pytan odnosnie kreatyny a mianowicie własnie koncze 6 tygoniowy cykl z kreatyny Monohydrat a dokładnie z tej https://sklep.sfd.pl/BioTech_USA_100_Creatine-opis2407.html
i tu mam pytanie jaką przerwe zrobic pomiedzy cyklami z kreatyny i drugie czym sie własnie rózni kreatyna Monohydrat od Jabłczan i co jest lepsze i ostatnie czy po kreatynie są spadki jak po sterydach
Krzysztof Piekarz
