Witam was serdecznie mam 16 lat. Od niecałego miesiąca robie w domu różne ćwiczenia i nie wiem czy one mi się opłacają.
Mój plan wygląda następująco:
Pon:
Pompki oraz brzuszki
Wt:
Podciąganie nachwytem oraz brzuszki
Śr:
Pompki oraz brzuszki
Czw:
Podciąganie nachwytem oraz brzuszki
Pt:
Pompki oraz brzuszki
Sob:
Podciąganie nachwytem oraz brzuszki
Po tym wszystkim dwa dni przerwy i znowu to samo.
Teraz tylko chce wiedzieć czy te ćwiczenia rozwiną moje mieśnie
Klatki
Bicepsy
Klaoryfer
Jeżeli możecie mi podpowidzieć co więcej bym mógł trenkwać byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuje.
Mój plan wygląda następująco:
Pon:
Pompki oraz brzuszki
Wt:
Podciąganie nachwytem oraz brzuszki
Śr:
Pompki oraz brzuszki
Czw:
Podciąganie nachwytem oraz brzuszki
Pt:
Pompki oraz brzuszki
Sob:
Podciąganie nachwytem oraz brzuszki
Po tym wszystkim dwa dni przerwy i znowu to samo.
Teraz tylko chce wiedzieć czy te ćwiczenia rozwiną moje mieśnie
Klatki
Bicepsy
Klaoryfer
Jeżeli możecie mi podpowidzieć co więcej bym mógł trenkwać byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuje.
Krzysztof Piekarz