SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szkielet - dieta do oceny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

65

Wzrost

176

Staż treningowy

0

Stan zdrowia

bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia

Możliwosci finansowe

bez ograniczeń

Cel/problem/opis

Masa masa masa..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
Hej. kilka dni temu postanowiłem się ostro wziąść za siebie. mieszkam w Anglii, pracuje troche fizycznie. mam ok 176cm wzrostu i 65 Kg wagi.
Diete ułożyłem sobie sam, opierajac sie na podczepionych tematach.
Chcę nabrać jak najwiecej masy jak to możliwe:D
Mogę jeść przed praca o 6 rano. w pracy o 8 , 11:30, o 14 pije gainera bo nie mam mozliwosci nic zjesc poza bananami, 17 juz w domu ok. 18 treing i o 19:30 ostatni posiłek, oczywiscie ok 22 posilek białkowy

a wiec tak

06:00
2 jajka sadzoe
mleko 300ml
płatki owsiane 100g

08:00
chleb razowy 100g
płatki owsiane 50g
2 jajka na twardo
2 banany

11:30
płatki owsiane 100g
tuńczyk w wodzie 100g
chleb razowy 50g

14:00

1x porcja gainera z bananami
szklanka świeżego soku pomarańczowego.

17 - 20 ok treningowe posiłki

makaron 150g
brokułki 100g
smażona pierść z kurczakiem [w pergaminie z winiary] inaczej nie dam rady zjesc:/
oliwa z oliwek 20g

to samo przed treningiem jak i po

22:00 twaróg 100g
orzechy 50g
banan


Dodam,że pracuje na barze mam dostęp do wszelkiego rodzaju owoców warzyw, itp itd.

Mam też pytanie, od 4 ostatnnich dnni co zacząłem trenować zwiększyło mi się wydalanie do ok 3 razy na dzien, co to moze znaaczyc?

Jeżeli chciałbym przybrac na wadze, wybrac lepiej trening 3 dni w tygodniu czy moze jakis inny? pozdrawiammm ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
Prosze bardzo.

Gainera uzywam tego
link usunięty przed moderatora

porcja tak jak na opakowaniu dokladam 2 banany.






Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-02-12 11:16:22
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
przy twojej wadze , dieta jest przeładowana troche białko na poziomie 140g wegle 390g tłuszcze 80g i zacznij od takiego pułapu , boz ta twoja dieta tylko zalejesz ie tłuszczem i jeszcze zakwasisz organizm taka ilościa białka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
to co poradzisz wyrzucic , cos zmienić?
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
zmniejszyc/wyrzucic - banan , płatki owsiane , ser gouda itp

jesli gainer nie jest posiłkie po treningowym odrazu to tez wtrzucic

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-02-12 09:06:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
Nie mam czasu na nic innego o godzinie 14 jezeli jetsen w prwcy. Gdy mam dzien wolny jem nornalby posilek o tej godzinie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 144
Nie mam czasu o 14 na nic innego jak gainer gdy jetem w prqcy. Jak mam dzien wolny to jem normqlby posilek o tej godzinie.
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
to obe******* co ci napisałem

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-02-12 18:12:30
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zacząć brać ?

Następny temat

Prośba o pomoc z dietą

electro
Polecane artykuły