SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie jestem głodny po 4h- WTF?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1876
3/4 posiłków jem na siłę. Jak wszamam śniadanie to mogę na luzie do 16-17 lecieć. Ale trzeba jeść bo katabolizm. Czym jest spowodowany brak apetytu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
rób jak ja myśl pół dnia o jedzeniu to uwierz zjesz wszystko xD

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1876
Kurde wp*****lać dziennie prawie 5 saszet ryżu czy tam kaszy na siłe? Chyba nie tak jest.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
po co tyle jesz,120kg wazysz :D?

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5496
jak non stop jesz to samo to napewno nie bedzie Ci się chciało jeść ..

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1876
Nie jem tego samego. Ryże, kasze, kuskus, pyry, makarony. Jestem ekto i mam problemy z przybraniem masy. Dodatkowo pływam i biegam i potrzebuję duże w/w i tuszczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5496
to może jakiegoś banana wkrój do ryżu i twarogu ... bo jedzenie ,,na słodko '' lepiej wchodzi

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
to nie biegaj to szybciej mase zrobisz... brawo xD

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1876
Chce biegać. Sama siłka ch**owa jest.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14100
jeśli biegasz i nie dostarczysz odpowiedniej ilości energii [kcal] to siła będzie spadać a nie rosnąć

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1910
Gość zadaje konkretne pytanie i oczekuje w miare merytorycznej odpowiedzi, a jakis pacan radzi mu, żeby nie biegał, bo nie zrobi masy. Zaj**isty jest poziom tego forum.
Spróbuj z Dibencozide. Na mnie nawet działał. Pikantne smaki też wzmagają apetyt.

Zmieniony przez - QTT w dniu 2014-01-29 21:47:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta "manipulacja węglowodanami"

Następny temat

Problemy z wagą.

electro
Polecane artykuły