SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jem płatki a jestem głodny :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Jem te płatki na śniadanie i jestem głodny jak cholera, w zasadzie już po 1,5-2h :) Dodaje do nich również migdały, rodzynki, czasem miodu oraz mieszam z kukurydzianymi. Całość w mleku 2%. Gęste, że łyżka prawie stoi w miejscu! Ale głodny jestem dalej. Talerz jest bardzo duży :) i pełny po brzegi.

Co mogę dorzucić, żeby się dosycić? Po 3-4h jadam kolejny posiłek.

P.S
Ostatnio zrobiłem pomiar i ważę 86-87kg przy 185cm wzrostu. Zapotrzebowanie na przyrost ok. 3300-3400 kcal.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Aha no to O.K. czyli jestem wyjątkowy

Dzięki za wszelkie informacje. Będę dokładał, tak by było dobrze.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
mysle ze mozesz sie serkiem bialym dopchac ja mam to samo ale jakos probuje odejsc od stolu chociaz jem tych platkow 160g teraz to przed platkami jem sobie sporo wazywek one tez zapychaja

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Same platki jesz? A bialko i zdrowy tluszcz? Jakis owoc, warzywa?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
junior26: 160 g platkow owsianych88-0 lekka przesada z ww na raz...

Zmieniony przez - miloszmk w dniu 2005-05-16 15:10:52

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak ma takie zapotrzebowanie , choc bzm cos smaczniejszego kompinowal

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
a jak jedza po 200g makaronu to co dobrze przeciez to sniadanie wole zjesc wiecej wegli na sniadanie niz ma mie dopasc ochota pod wieczor na wiecej ale co powiadacie zeby zmniejszyc przeciez to 110 g ww

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Domer przecież takie diety razem tu układacie!?
Przykład z innego postu:
I posiłek 7:00
Płatki owsiane 100g
Rodzynki 30g
Orzechy włoskie 40g
Morele suszone 30g
Mleko 0.5% 200g
Omega-3
Zielona herbata

No i gdzie te białko, no tłuszcze omega3 ok są, ale reszty niema. A w tym przykładzie i tak jest więcej tego co zawsze jest podawane przez innych i nikt się nie czepia. A wogóle to w płatkach jest 12g białka chyba nie?

Czyli jak mam się dopchać owocem polanym oliwą z oliwek?

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ej ludzie spokojnie ja sie nikogo nie czepiam te 160 g platko w to kosmos dla mnie. jak ma takie zapotrzebowanie i czuje sie po tym dobrze to nie niech je na zdrowie

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
160 gram płatków to ja jem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
Spokojnie chodziło mi o Domera, który zdziwił się widząc moje śniadanie a nie mając zastrzeżeń do innych postów, które w zasadzie skopiowałem od innych.
Postanowiłem jeść płatki + te wszystkie dodatki typu rodzynki.. jak prawdziwy banditen-kulturysten

No a Domer mówi: Co ty jesz same płatki? Tzn. o co chodzi mam dorzucić naprzykład ser twarogowy?

P.S.
160 na redukcji?

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Tak 100 gr ww wolno wchłanialnych z platków i troche owoców do sniadania, do 3 posilku 50 i po treningu 50 i styka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Spadek wagi piersi z kurczaka

WHEY premium