Cześć wam chciałbym abyście ocenili moją dietę na masę . Obecny mój stan 185cm wzrostu 75kg 17-18% BF 85cm w pasie bodajże , a więc tak jestem raczej endomorfikiem , proszę o ocenę oraz opinię i w razie potrzeby poprawki , nie chce aby mnie zalewało bardzo ;d . Swoje zapotrzebowanie wyliczyłem 24*75kg*1,2 + 600KCL


Krzysztof Piekarz
