Witam serdecznie. Od stycznia mam zamiar iść na siłownie i zacząć spalać tkankę tłuszczową z brzucha, aby odkryć mięśnie brzucha, trochę je uwypuklić i utwardzić. Wiem, że nie chudnie się w jednym miejscu, ale na całym ciele. Aktualnie mierze 189cm i ważę 89kg, mam 16 lat. Na siłownie mam zamiar chodzić w środę/piątek/sobotę/niedzielę. W pozostałe dni mam zamiar zrobić lekki trening w domu, jakiś crossfit lub coś takiego, mam też zamiar biegać na bieżni, na siłowni. Chodzi mi wpierw o zrzucenie tkanki tłuszczowej, aby mięśnie brzucha nie były niczym zakryte.
Wrzucam także zdjęcie mojego brzucha z dzisiaj, z napiętymi mięśniami brzucha. Nie widać niczego, bo ta tkanka tłuszczowa wszystko zakrywa... odnośnie diety mam mieszane uczucia. Nie wiem czy będzie dobra, ewentualnie prosiłbym o porady dotyczące co zmienić, czego unikać itp.
Mój brzuch :
http://imageshack.us/a/img826/5797/h3n8.jpg
http://imageshack.us/a/img40/4674/glxv.jpg
Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Wrzucam także zdjęcie mojego brzucha z dzisiaj, z napiętymi mięśniami brzucha. Nie widać niczego, bo ta tkanka tłuszczowa wszystko zakrywa... odnośnie diety mam mieszane uczucia. Nie wiem czy będzie dobra, ewentualnie prosiłbym o porady dotyczące co zmienić, czego unikać itp.
Mój brzuch :
http://imageshack.us/a/img826/5797/h3n8.jpg
http://imageshack.us/a/img40/4674/glxv.jpg
Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Krzysztof Piekarz
