SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

74,5

Wzrost

170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Nie wiem jak zacząć, więc zacznę od początku. Zatem, z tego co wyczytałem na forum i na podstawie własnych obserwacji podjąłem się budowy masy mięśniowej. Dostęp do siłowni mam 3 razy w tygodniu, w domu mam hantle 2 x 15 kg. Niejaki wstęp(3 miesiące) do ćwiczeń na siłowni już mam, jednak nie mam pojęcia jak to wszystko ma przebiec.
Jak wiadomo za ok 7 miesięcy wakacje i każdy, również ja chce wyglądać dobrze/ lepiej. W głowie ułożyłem sobie mały plan(wg miesięcy) :
I, II, III, IV - budowa masy
V - dalsza budowa masy / redukcja, rzeźba
VI, VII - redukcja, rzeźba
Jak myślicie, 4-5 miesięcy wystarczy żeby zbudować chociaż trochę masy ?
Ile średnio można zrzucić w 2-3 miesiące stosując odpowiednią dietę i aeroby ?


Druga sprawa - brzuch.
Stosowałem bodajże 3 miesiące abs 8 min. W sumie dało to dobry wynik, jednak chcę się dowiedzieć czy są jakieś inne plany treningowe ? Z tego co wyczytałem to lepiej ułożyć sobie jakiś własny plan na brzuch niż stosować ABSy( 8min, ABS2) i 6 Weidera. Nie mam pomysłu na ułożenie sobie takiego planu, pomoże ktoś ?

Z góry dzięki.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
No będzie jakas zmiana bo mięśnie nie będą aż tak naciskane do wysiłku. Rób tak jak tam jest a nie cudujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
Brzuch do normalne cwiczenia nie zadne 6 weidera. Sam po sobie wiem ze nie wiele daje. Tylko ciezar i ciezar. A jesli chodzi o redukcje to odpowiednia dieta i areoby.

Do wakacji zdolasz cos zalapac masy miesniowej ale nie oczekuj cudow. Buduj mase do nastepnych wakacji i po tem rob redukcje.

Zmieniony przez - krzysiek w dniu 2013-12-26 22:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Wracając: Ile średnio można zrzucić w 2-3 miesiące stosując odpowiednią dietę i aeroby ?
ii jeszcze, mógłby ktoś podrzucić jakiś swój plan treningowy na brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ w tym linku masz opisane wszystkie ciwczenia i takze plany ale zawodowcow. Co do tych areobow to nie wiem nie pomoge przepraszam. Mam strasznie szybki metabolizm i sie nie martwie o tluszcz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 877
przy dobrej diecie ćwiczeniach itd powinieneś około od 0.5 mniej więcej do 0.8 kg tygodniowo

Kamill22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma czegos takiego , jeden w tym czasie przybierze 2 kg inny 4

w 5 miechow spokojnie idzie dolozyc masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Co sądzicie o takim planie na brzuch ?
Czy będzie duża różnica jeśli zamienię ćwiczenie 6. na wzniosy tułowia z nogami w górze ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Wracając do tematu, mógłby ktoś doradzić w sprawie mojego pytania wyżej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 246
Ja wyraziłem swoją opinie

Zmieniony przez - krzysiek w dniu 2014-01-02 18:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IChicken
Wracając do tematu, mógłby ktoś doradzić w sprawie mojego pytania wyżej ?

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Na chwilę obecną to ty masuj, zdobywaj kilogramy, bo tego Ci brakuje. Nie myśl o brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Aww, dokładniej chodziło mi o to.( zdj poniżej)
I pytania do tego
Co sądzicie o takim planie na brzuch ?
Czy będzie duża różnica jeśli zamienię ćwiczenie 6. na wzniosy tułowia z nogami w górze ?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem

Następny temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

WHEY premium