SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wzrost i obręcz kosza :)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3468
Joł
Jestem ciekawy z jakim wzrostem pierwszy raz dotkneliście obreczy kosza :D (305cm) Pochwalcie sie :) bo ja mam 170cm i jeszcze troszku mi brakuje :(

POZDRO

"w życiu piękne są tylko chwile"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3468
ja mam 171 cm i 67 kg :] do obręczy jeszcze troszku brakuje :-/

POZDRO :)

jasssssda świnki :]

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3266
Ja mam około 177 i ledwo doskakuję, wiem że nie ma się zbytnio czym chwialić, ale i tak jestem z siebie dumny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... teraz mam 193 i laduje do kosza jak chce ale kiedy pierwszy raz dotknalem obreczy tio niepamietam nawet... dawno to byo...

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8144
ja mam 179 i jeszcze nie dotykam jakies 5cm heh-starszna ze mnie lama

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3687
JA mam 180 i łapię się końcami palców !!

Yo_oY

PWR rulezz!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3468
lol więc nie ma jeszcze nikogo kto mial 170 cm i sie dotykał :D już mi lepiej eheh ;P

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2964
Ja mam 178 cm i łapię się obręczy. Tylko jedną ręką i nie zawsze, ale za to z naskoku siatkarskiego :P

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 44979
ja mam 181cm i jak jestem w formie to pakuje prawie jak chce..a jak nie ma formy to tylko "zwykłe" wsady

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 832 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 44979
a co do pytania...to ja dotknąłeem po raz pierwszy obreczy miałem gdzies tyle wzrostu co teraz...

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

Zmieniony przez - paweloo w dniu 2003-11-10 21:35:28

"Wielkie dzieła rodzą sie nie z siły ale z wytrwałości"

"..to co zdobyte ,nigdy nie będzie szczytem.."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ej ziomus musze Cie jednak zaniepokoic ... ;] . Ja dotknęłem poręczy w wieku 13 lat przy wzroście 162 cm ... , ale to była rzadkość . Teraz mam 170 cm i łapie się prwaie jedną ręką , z dokroku ( z dwóch nóg ) , a mam lat 14 ;] .

" I try fly "
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3468
eee... chyba na drabinie hihih ;P nie no spoko :] są różne stworzonka na tym świecie :) Ja mam nadzieje że niedługo też dotkne :D

POZDRO

"w życiu piękne są tylko chwile"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FILM DRUGI

Następny temat

jak ćwiczyc itp. ??

Shoty
Polecane artykuły