Szacuny
2
Napisanych postów
454
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
3468
Joł
Jestem ciekawy z jakim wzrostem pierwszy raz dotkneliście obreczy kosza :D (305cm) Pochwalcie sie :) bo ja mam 170cm i jeszcze troszku mi brakuje :(
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ej ziomus musze Cie jednak zaniepokoic ... ;] . Ja dotknęłem poręczy w wieku 13 lat przy wzroście 162 cm ... , ale to była rzadkość . Teraz mam 170 cm i łapie się prwaie jedną ręką , z dokroku ( z dwóch nóg ) , a mam lat 14 ;] .