SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost i obręcz kosza :)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
mam takie małe pytanko :) Na jakiej wysokości znajduje się dół tablicy oczywiście prawidłowego kosza :P ????

POZDRO

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
przynajmniej w NBA wiem ze na 290 (kiedys 275) ale za czesto głowy sobie rozbijali

a co doskakujesz tam ??


Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
a jak tam to i u Nas tez chyba tablica jest tak samo bo skoro obręcz tak

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
No mądrze gadasz Findrex :P przynajmniej logicznie myslisz hehe :D No więc ostatnio dotknąłem tablicy <lol> więc jeszcze tylko 15 centów :) powiedzmy z 5 szybko urosnę o 10 poprawię wyskok i już bedę mógł pomacać obręcz (oczywiście zawieszoną na prawidłowym koszu) hehehe :)

POZDRO all

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... a siatka z obreczy na jakiej jest wysokosci ?? bo w szkole broda juz do niej dosiegne


Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce powiedzieć , ze w dal do jestem słaby , że ... ! ;] teraz może bym miał 5 m , ale to i tak marny wynik ... Zauwazyłem takie zjawisko też u kolegów . Tak samo jest ze sprintem , a skocznością ... Jeśli dobrze skaczesz do góry , to szybko biegasz ( oczywiście na krótkie dystanse ) , ale jeśli szybko biegasz , to nie znaczy , że wysoko skaczesz :P .

" I try fly "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
Ej a co myślicie o moich wynikach :) tzn że ze wzrostem 170 cm można powiedzieć że mam zasięg w ataku 290cm :D(ponieważ dotykam tablicy) To dobrze czy źle :] ???

POZDRO

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2964
No 5 m w dal nie tak słabo. Zwłaszcza na taki wiek. Ja tyle skakałem jak miałem 15,5 roku. A jakie masz czasy na krótkie?

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
?????????????????????????????????????????? :D nie bójcie się mówić szczerze :P mam silną psychikę :) więc jak???

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na 60 m teraz miałbym już poniżej 8 sek. ( w tamtym roku miałem 8,25 ) , ale się nie mierzyliśmy jeszcze ani na w-fie , anie na zawodach . Ale jestem pewien , że bym miał lepszy czas , bo więcej ćwicze .


" I try fly "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FILM DRUGI

Następny temat

jak ćwiczyc itp. ??

WHEY premium