SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan Treningowy, proszę oceniać

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15 lat

Waga

75kg

Wzrost

170cm

Cel treningowy

Chcę być silny ale przy tym ładnie wyglądać.

Staż treningowy na siłowni

Miesiąc

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia

Dieta

Unikam tłustych, niezdrowych poztraw, obliczyłem sobie dzienne zapotrzebowanie i staram się nie przekraczać.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Nie zażywam żadnych.

Ostatnio przerabiany plan

Trening ogólno rozwojowy.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nie sprawdzałem się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Poniedziałek-Klatka+Tricpes
Klatka:
-WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 4 serie, po 12 powtórzeń
-WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ 3 serie, po 12 powtórzeń
-ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3 serie, po 12 powtórzeń
Tricpes:
-PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 4 serie po 12 powtórzeń
-WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 3 serie, po 12 powtórzeń
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3 serie, po 12 powtórzeń

Środa-Nogi+Barki+Przedramię
Nogi:
-PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3 serie, po 12 powtórzeń
Barki:
-Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 serie, po 12 powtórzeń
-Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 serie, po 12 powtórzeń
Przedramię:
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC 3 serie po 12 powtórzeń
-UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 3 serie, po 12 powtórzeń

Piątek-Plecy+Biceps
Plecy:
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3 serie, po 12 powtórzeń
-ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM 3 serie, po 12 powtórzeń
-PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM 2 serie, po 10 powtórzeń
Biceps:
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU” 3 serie, po 12 powtórzeń
-UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 3 serie po 12 powtórzeń

Na koniec każdego treningu brzuch, 2 serie po 12 powtórzeń
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Na przyszłość, nóg z barkami nigdy nie łącz w ten sposób wykluczasz solidny trening nóg.
To połowa naszego ciała, nie zapominaj o tym.

Na tym poziomie, bierz proste FBW.
Trenuj metodą całościową, pilnuj miski i się wysypiaj.

1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
( Etap 3 )



Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-10-27 15:55:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
To mogę zamienić barki na plecy, a do nóg zwiększyć liczbę serii o 1 lub 2 ? Co myślicie ? Sorki za takie może i głupie pytania czy pomysł, ale zaczynam dopiero ;) Pozdrawiam i za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Skoro zaczynasz-weź program który podsunął Ci Dudee.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Rozumiem ale mam 3 razy w tygodniu męczyć to samo ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Tak,dokładnie.
Większa powtarzalność ruchów,dzięki czemu szybciej przyswoisz sobie poprawne wzorce ruchowe.Przy okazji będziesz stymulował muskulaturę do wzrostu.

Zajrzyj również do tego linku-tam masz całą roczną drogę rozwojową.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Już wcześniej bardziej doświadczeni koledzy mi powiedzieli o tym żebym przeczytał, tak też zrobiłem ale za dużo nie zrozumiałem, ale teraz jest już okej ;) Moglibyśie mi jeszcze tylko ocenić tamten plan cwiczeń na przyszłość ?

Zmieniony przez - Radzio98 w dniu 2013-10-27 17:22:30
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps ?

Następny temat

Niikiita96 / Dziennik i jej Redukcja

electro
Polecane artykuły