SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZWINNOŚĆ CZY MASA ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
JAKIE JEST TWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT?
JA OSOBIŚCIE ZWINNOŚĆ POZOSTAWIAM KRÓLIKOM,KRÓLICZKOM I ZAJĄCZKOM :) MUSZĄ DOBRZE SPIERDYLAĆ W RAZIE POTRZEBY :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
Zepsuję temat ale muszę....

Jako, że nie jestem ani królikiem ani misiem wybieram równowagę - kiedyś ktoś wprawdzie powiedział że " duży wytrenowany zawsze pokona małego wytrenowanego" - ale nie popadając w skrajności uważam, że w każdej sytuacji lepiej być średnim i mieć zdecydowanie szerszy wachlarz możliwości niż wybitnym z wąskim garniturem przydatnych atrybutów.

tak wiec ładnie proszę wstaw w środek coś między tymi dwoma skrajnościami

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
GWID: dobre :)

Ja uwazam jednak ze lepiej byc bardziej zwinnym i gibkim jak umiesnionym. Abstrachuje od tego ze nie jestem ani taki ani taki :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Jak dla mnie to nie mega masa ale coś pomiędzy tymi 2 zdjęciami zgodnie z sugestią Gwid.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3343
To zalezy, jesli chodzi o jakas konfrontacje pomiedzy, to zwinny w 10 min pozwoli duzemu sie udusic, a wtedy........

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
Zdecydowanie zwinnosc i gibkosc :)

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lazar Angelov
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
po dłuższym zastanowieniu.... może być ten Lazar :)

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Greg Plitt

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2013-10-05 09:44:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czunga tobie nieodmiennie masa kojarzy się z siłą i wielu ludziom też a to nie jest prawda.Ja jestem pewien że tacy goście jak Eugen Sandow,Piotr Kryłow i inni siłacze z tamtej epoki z niejednego współczesnego brojlera powiem więcej sterydowego potworka jakie niekiedy prezentujesz na swoich zdjęciach chęć do życia by na macie odpowiednio wytrzepali
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
CZUNGA
JAKIE JEST TWOJE ZDANIE NA TEN TEMAT?
JA OSOBIŚCIE ZWINNOŚĆ POZOSTAWIAM KRÓLIKOM,KRÓLICZKOM I ZAJĄCZKOM :) MUSZĄ DOBRZE SPIERDYLAĆ W RAZIE POTRZEBY :)





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-05 11:39:22
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygoda z siłownią po 30 roku zycia

Następny temat

TRENING a PRACA

electro
Polecane artykuły