PROSZĘ O POMOC. Od poniedziałku jestem na IF, wyliczyłem sobie moje zapotrzebowanie kcal na ok 4020kcal, (190cm, 110kg, 22lata), po czym ściąłem to do 3500kcal (35%b, 50%ww, 15%tł)i tego się trzymam. Okno jedzenia mam 8 godzinne, 4 posiłki i problem w tym że prawie po każdym posiłku czuje się przepełniony, brzuch jak balon :/ Czy takie są efekty czy coś źle robię ?
http://www.sfd.pl/Moja_nowa_siłownia-t434596.html <-- moja siłownia ;)