Witam , w ogóle nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, ok mniejsza z tym.
Nie dawno oglądałem film o gościu który mówił, że zrobił 55 cm w bicepsie naturalnie , nie wiem do końca czy to prawda, chodź co tu się dziwić wszystkie osoby które znam jak widzą jakeigoś gościa lepiej zbudowanego od razu mówią ( na pewno na sterydach). Niżej umieszczam filmik z tym gościem.
Chodzi mi o CT Fletcher
Nie dawno oglądałem film o gościu który mówił, że zrobił 55 cm w bicepsie naturalnie , nie wiem do końca czy to prawda, chodź co tu się dziwić wszystkie osoby które znam jak widzą jakeigoś gościa lepiej zbudowanego od razu mówią ( na pewno na sterydach). Niżej umieszczam filmik z tym gościem.
Chodzi mi o CT Fletcher
Krzysztof Piekarz