Hej, mam aktualnie 15 lat, 184 cm i waże około 71 kg
Chciałbym sobie wyrobić trochę mięśni i klate, ale jak mam się do tego zabrać od zera?
Moja aktywność fizyczna to aktualnie tylko jazda na rowerze tak 3-4 godziny, i w sumie to tyle
Musze mieć jakąś diete czy w tym wieku nie potrzebuje?
Prosiłbym żeby ktoś opisał jakie ćwiczenia mam wykonywać i tak dalej...
I w jakim czasie mógłbym się spodziewać jakichkolwiek efektów?
Chciałbym sobie wyrobić trochę mięśni i klate, ale jak mam się do tego zabrać od zera?
Moja aktywność fizyczna to aktualnie tylko jazda na rowerze tak 3-4 godziny, i w sumie to tyle
Musze mieć jakąś diete czy w tym wieku nie potrzebuje?
Prosiłbym żeby ktoś opisał jakie ćwiczenia mam wykonywać i tak dalej...
I w jakim czasie mógłbym się spodziewać jakichkolwiek efektów?
Krzysztof Piekarz