SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwalczanie lipomasti, trening i dieta dla początkującego :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 4181

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16 (kwiecień 17)

Waga

73

Wzrost

185

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Byłem alergikiem (mleko, orzechy) lecz już jadam te jedzenie.

Stan zdrowia

zdrowy

Możliwosci finansowe

do 2000 zł

Cel/problem/opis

stwierdzenie czy lipo, czy gino, (raczej lipo), pozbycie się lipo, i ozeźbienie klatki jak i ciała (kaloryfer)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
Witam jestem począttkującym, naczytałem się tej lipo i ginekomasti i mogę dojść do wniosku iż mam lipo :(. Krótka historia mego życia:
Od urodzenia byłem zawsze chudy taki patyk każdy mówił że rosłem w zwyż i że się wkońcu połamie ... i niestety pewnego dnia doszła do mnie astma :(. odrazu po niej alergia i wiązanka wszystkiego czego pewnie nikt nie pragnołby przeżyć ... a więc od 7 roku życia zaczełem brać sterydy ulotne (kortizon) i inne różne specyfiki (dopingi) ... one nie tyle pomagały tyle szkodziły ... wyleczyłem astmę ale z chudzielca zrobiło się ze mnie ciele ... 1 klasa gim ( 169cm i waże 78 kg ) ... wziełem się za siebie odłożyłem wszystko ... żyłem już bez lekarstw objawy choroby mineły a ja wziełem się ostro za trening ... przeszedłem pełną a6w, trening 100 pompek, trening 100 przesiadów chodziłem na gimnastykę korekcyjną, aeroby ... wruciłem do dawnego ciała jestem w 1 klasie liceum i mam (185cm a waże 73 kg) ale pozostała jedna wada ( lipo ) lekaż zalecił mi siłownię i już nie aeroby gdyż jestem już chudy i nie mogę zbytnio z tego jak schudnąć polecił mi ćw. siłowe ... na siłę ... ja w ten ucieszony w piwnicy zrobiłem porządek i zakupiłem ławeczkę, obciążenia, gryfy ,hantle :) Sądze że to wszystko mi początkowo wystarczy lecz lipo robi się bardzo denerwójące już niebawem przejdzie zima, dojdą ciepłe dni a ja jak zwykle w podkoszulku będe siedział i umierał z ciepła ...













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1931
jesteś pewny, że to nie gino ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
Jak sobie dotykam sutki są miękie nie czuje żadnych grudek nawet sutka nie czuje ... nie mam bólu w tym miejcu, jak wychodzę wody są normalne, jak mam gęsią skóre i jak jest zimno też są normalne ... więc myśle że lipo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Jeśli zredukowałeś jest to jest gino
ćwiczyć możesz zacząć ale przez to nie zniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
Oj :( jeśli to gino to operacja prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
17 lat to okres dojrzewania i burzy hormonalnej powinno samo zejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
Kurde, jednym słowem kijowo ... lecz skąd mogło się to zabrać z leków zarzywanych ? (sterydów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1931
dla upewnienia powinieneś udać się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
byłem i lekarz kazał iść na prześwietlenie i póki co ćwiczyć w miarę możliwości na siłowni przez co najmniej 3 mies. (basen, siłownia już nie aeroby) ćw. siłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
mozliwe, ze z wiekiem troche fatu ci zniknie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Ale w czym problem przestań zwracać na to uwagę i po kłopocie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA KONKURS ACTIVLAB NA FACEBOOK!! Zgarnij Suple za 1000 zł!!

Następny temat

Dieta low carb

WHEY premium