SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Witam

Jestem w tym temacie początkujący, mam do dyspozycji dwie hantelki do 10 kg każda i mam pytanie czy ma ktoś może jakieś linki do opisów jak można wykorzystać tego typu sprzęt do ćwiczeń? Nie oczekuję jakichś gotowych rozpisów czy coś, ale przynajmniej podpowiedzi gdzie szukać pewnych informacji(żeby sobie krzywdy nie zrobić).

Machałem już coś tymi hantelkami, ale wydaje mi się, że powinienem trenować wszystkie grupy mięśni na raz, a nie tylko biceps i triceps. Tylko nie wiem dokładnie jakie ćwiczenia na jakie partie mięśni powinienem wykonywać dysponując jedynie sprzętem jaki mam.

Co do diety to czytałem już, że powinna być zbilansowana, beztłuszczowa i na takiej zresztą jestem. Sporo białka, mało węglowodanów i praktycznie 0 tłuszczu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
"że powinienem trenować wszystkie grupy mięśni na raz, a nie tylko biceps i triceps." odzyskuje wiarę w nowicjuszy
z tym sprzętem zacznij ćwiczyć domatora https://www.sfd.pl/temat272151/ - by Gosteczek
https://www.sfd.pl/temat359947/ - dla poczatkujacych by Mawashi
Wypełnij ankietę to zajmiemy się dietą (ankieta jest w regulaminie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może sam domator ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
Wiek : 21
Waga : 73
Wzrost : 183
Staż treningowy: brak
Obwód pasa: nie znam, nie mogę nigdzie metra znaleźć...
Obwód klaty: na komisji wojskowej było 100... teraz nie wiem dokładnie, jw.
Obwód uda: jw.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): brzuszki nieregularnie, w lecie czasem rower lub jogging - bardzo mało, niewiele ruchu, chęć zmian :)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: zakaz obciążania odcinka lędźwiowego kręgosłupa
Preferowane formy aktywności fizycznej: na świeżym powietrzu - rower bieganie, ewentualnie w domu jak zimno
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: nie wiem, ale może podam przykładowy dzień. Śniadanie: musli+jogurt naturalny lub kanapka z chleba pełnoziarnistego z jakąś szynką lub twarożkiem. Obiad: najczęściej kurczak+ryż brązowy+jakieś warzywa w różnych postaciach. Kolacja: Podobne do śniadania lub zamiast tego jakieś owoce.
Wrażliwość na stymulanty: nie wiem
Możliwosci finansowe: okolo 100-150pln
Cel/problem/opis: zgubienie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i zarysowanie jej kształtów, zwiększenie ogólnej formy organizmu i siły.

Zmieniony przez - Andrzej2211 w dniu 2012-01-17 21:18:21

Zmieniony przez - Andrzej2211 w dniu 2012-01-17 21:19:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Creatine

Następny temat

Stagnacja w treningu na mase

WHEY premium