SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[NIECODZIENNIK] Massabitt

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciągle sobie powoli działam, dziś poszła klata i barki :

Klata
Wyciskanie hantlami na płaskiej 4 x 15-20
Wyciskanie hantlami skos 3 x 12
+ seria rozpiętek na dopompowanie, bez liczenia ilości powtórzeń

Barki
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10
Wznosy hantli bokiem 2x10

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2013-06-30 16:07:59
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32920
Malutko cos :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym etapie właśnie tak ma być, na cięższe treningi przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20535
doszedłeś do siebie już?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie tak, ale jakoś nie mam ochoty sprawdzać maxów, na razie odpoczywam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
5 tygodni na lekkim kulturystycznym splicie, wygląd lekko poprawiony ale k***a to nie jest to.......nie ten zakres, nie ta intensywność, odzwyczaiłem się.......w głowie jedna myśl....100 powtórzeń w serii....luuuuuuuuuubisz to suko!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem 3 tygodnie urlopu, wiadomo wyjazdy, sporo alko itd. Zrobiłem w tym czasie ze 3 treningi oparte na pompkach i podciąganiu, więc nie ma o czym pisać.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
U mnie też sporo alko ostatnio. xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Był lekki split, był urlop, od kilku dni trenuję już normalnie, w tej chwili większość treningów w domu, na siłownie zaglądam tylko by nie zapomnieć jak się trzyma sztangę. Zazwyczaj wygląda to tak:

Rozgrzewka + 2-3 serie wykroków i wysokiego stepu bez obciążenia
Pompki na uchwytach z przemieszczeniem tułowia ( schodzę w dół obciążając bardziej jedną rękę, w dolnej pozycji przesuwam ciężar na drugą i jadę do góry, później to samo zaczynając od drugiej strony, moim zdaniem jedna z najskuteczniejszych odmian pompek i jedna z niewielu po których czuć również plecy)
Pompki na uchwytach z 10s. zatrzymaniem na dole (kto próbował, ten wie, że takie zatrzymania potrafią wykończyć)
Pompki z obciążeniem w plecaku, klasyka, nie ma o czym pisać.
+ czasem wizyta na plenerowej siłce ( maszyna do wyciskania, wioślarz) i dojazdy do pracy rowerem (w dwie strony wychodzi ok. 11km).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w domu - Hantle/Drążek/Ławka

Następny temat

Cwiczenia na mase mięśni brzucha

electro
Polecane artykuły