SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na mase mięśni brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Witam !
Chciałbym spytac o jakies skuteczne cwiczenia na amse mięsni brzucha, czy robić spięcia z obciążeniem czy moze jakies inne ćwiczenia ? Oraz ile wykonywać serii i powtórzeń, waże 65 kg przy 173 cm .
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Przysiady i martwe ciągi, one budują podstawy, reszta to głównie kosmetyka. I żeby je było widać jak trza to i dieta (+ wskazane aero) być musi


Edit:
Masz możliwość, czytaj sprzęt, do dwóch pierwszych ćwiczeń ?

Jeśli nie bardzo, kombinuj tym:
https://www.sfd.pl/[ART]_obciążenie_właśnego_ciała__progresja-t909141.html

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-02-10 19:03:21

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Martwy ciąg i przysiady na mięśnie brzucha ?

Zmieniony przez - Gnomek1996 w dniu 2013-02-10 19:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ano ano.
Brzuch jest tam stabilizatorem, i ma bardzo dużo do roboty (o ile robimy te ćw 'ciężko')

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Hmm nawet nie wiedziałem ze na tym mozna zbudowac mięsnie brzucha, ze w ogole pracują ;)
Do teraz robiłem ćwiczenia poakzane na tym filmiku



Dalej je robic?
Bardzo dziękuje za rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Przejrzałem pobieżnie całość tego zestawu robisz ? Napisz więcej o sobie, ile ćwiczysz, co chcesz osiągnąć, skąd zaczynałeś i gdzie doszedłeś etc

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Niee tylko partie na brzuch ;) hmm ogolnie jakos w wakacje zaczalem pracowac z hantlami, na poczatku bawilem sie z 5 kg, potem 7.5 teraz robie serie z obciazeniem 10 kg, potem jakos w pazdzierniku zaczalem robic pompki, zaczynalem od 8 serii po 10 pompek, potem robilem 5 serii po 15, potem 4 serie po 20, potem 5 serii po 20 skonczylem na 4 seriach po 25, troche sie opuscilem przez swieta, potem w styczniu bylewm chory przez 2 tyg z lozka nie wychodzilem. Prawdopoobnie mam zamiar kupic karnet na silownie, bo mi wybudowali pod domem ;) ogolnie plan jest taki zeby zwiekszyc troche mase mięsniowa, wyrzezbic sie, ale nie chce zeby to byly sztuczne miesnie , chce byc tez silny, oczywiscie w miare mozliwosci. :)

Zmieniony przez - Gnomek1996 w dniu 2013-02-10 20:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To czytaj tu:
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html

weź jakiś trening stąd i wio, bo przeciążałeś brzuch i klatkę, kosztem innych, ważniejszych partii. I o odżywianiu poczytaj, w stosownym dziale

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Hmm moja siostra studiuje dietetyke wiec chyba ją poprosze zeby mi ulozyla jakas sensowna diete, dzięki za pomoc ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zapytaj, pewnie, aczkolwiek poczytać też polecam (działy Odżywianie/Odchudzanie, Badania Naukowe, u Poliquina też coś o diecie jak pamiętam znajdziesz), bo co dwie głowy to nie jedna

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
No tak, na prawde dzieki za pomoc !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[NIECODZIENNIK] Massabitt

Następny temat

[Dziennik]

WHEY premium