SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na masę istnieje coś takiego?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Witam
Moje pytanie co niektórym może się wydać śmieszne ale jest to dla mnie ważne. Przewertowałem całe forum ikona "Szukaj" klikana była setki razy i nic konkretnego nie znalazłem. Moje pytanie jest takie czy są jakieś ćwiczenia na zwiększanie masy czy to zależy wszytko od diety. Od pewnego czasu (raczej dłuższego) ćwiczę regularnie domowymi sposobami proteosystem i niektóre ćwiczenia mawashaiego. Moim celem jest raczej wytrzymałość i siła a sylwetka to efekt uboczny, lecz nie chciałbym bym jakimiś nieodpowiednimi ćwiczeniami zwiększać masy.
Wzrost 171
Waga 58
Proszę o odpowiedź nie jaka wam się wydaja tylko jak jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
Jeżeli ćwiczysz proteo to tylko dieta węglowodanowo-białkowa i masa przyjdzie:) Nie rozumiem jak można zwiększać masę nieodpowiednimi ćwiczeniami:P pzdr

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Ale mi chodzi o to żeby nie przybywała tylko by rzeźbić w tym co jest nie zwiększając nic. czyli wszystko zależy od diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
tak, wszystko zalezy od kalori ktore dostarczasz organizmowi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps2

Następny temat

Pytanie do Freed'a

WHEY premium