SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka najlepsza odżywka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 60

Wzrost : 173

Cel treningowy :
Zwiększyć biceps,stać się silniejszy
Staż treningowy na siłowni :
Od roku ćwiczę w warunkach domowych
Uprawiane inne sporty :
piłka nożna,bieganie,pływanie,jazda na nartach,jazda na łyżwach
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
drążek i hantle.Od września idę na siłownię do pure i będę miał do wszystkiego dostęp
Dieta :
Staram się zdrowo odżywiać,bez specjalnej diety
Przeciwskazania medyczne :
brak
Zażywane suplementy :
brak
Ostatnio przerabiany plan:
Jednego dnia podnoszenie hantli na biceps,podciąganie nachwytem,ABS2 a drugiego dnia pompki i ABS2.I tak na zmianę,zawsze coraz więcej ćwiczeń
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): bez ciężarów,tylko te hantle noi czasami podnosze hantle na triceps i skrzydła też





Proszę o polecenie mi jakiejś dobrej odżywki by ćwiczenia jakie wykonuję przynosiły większe efekty,Od września mam zamiast iść na siłownię
PS: Mój biceps ma 30 cm,ktoś wie ile czasu mi zajmie żeby wzrósł na 35 ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12856
PS: Mój biceps ma 30 cm,ktoś wie ile czasu mi zajmie żeby wzrósł na 35 ?, z tym pytaniem to do wróżki nie rozumiem ludzi po co te głupie pytania? człowieku jesteś aż tak głupi? to kwestia indywidualna jednemu zajmie to szybciej drugiemu wolniej, prosta sprawa ! i nigdy nie da się powiedzieć takich rzeczy... załamują mnie co niektórzy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze głównie chodzi mi jaka odżywka.Po drugie poznałeś moje dane i to co ćwicze to myślałem że jak powiesz jeszcze jaka odżywka to będziesz mniej więcej wiedział w ile czasu urośnie mi ręka.No mniej więcej,czy 5 cm to pół roku czy raczej 2 lata itd
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to wszystko zależy od genetyki i predyspozycji. Ale fakt faktem łapa rośnie szybciej na samym początku przygody z siłownią, a potem coraz trudniej. Ćwicz i sam zobaczysz. To nie jest forum wróżek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4561
Jak chcesz miec przyrosty masy miesniowej (samego bicepsa ciezko wyrobic, bo obwod ramienia w 66% zalezy od wielkosci tricepsa) to zainwestuj w porzadna diete, a nie w suple.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Odzywki stosujesz wg braków w diecie musisz wiedzieć czego brakuje, białka, węgli czy tłuszczy. Teraz są zbędne przy treningu domatora, jak zapiszesz się na siłownie to białkoa, gainer wg braków, jak już potrenuejsz z pół roku to o kreatynce będziesz mogł pomyśleć sobie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2639
Kreatyna jest zawsze mile widziana;) zawsze dziala i robi swoje;)

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12856
Sory że może tak nie ładnie trochę powiedziałem, no ale sam widzisz nie da się tego dokładnie powiedzieć :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko,czyli co kreatyna ? ale jaką polecacie dokładnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11362
żadną, nie potrzebujesz jej, ale diety owszem, nie ma diety? nie ma efektów, kreatyna przyda się za rok, dwa systematycznych treningów

...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kreatynę możesz siegnąć już po pół roku, ale systematycznych treningów. :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA + Vitamin

Następny temat

Odzywki na poczatek

electro
Polecane artykuły