Hello, zaczynam trenowac na miesnie i sile. Oto moja dietka. Prosze o ocene i rady:
Śniadanie:
30 minut przed sniadaniem kreatyna 5gr.
Platki owsiane 100gr + 0,3-0,5l mleka 2%, badz z maslanka i otrebami
Przekaska:
Kanapka z szynka, badz serek wiejski i razowiec, moze byc jeszcze banan
Obiad:
Piers z kurczaka + 2 ziemniaki, ogorki, papryka albo inne warzywko, czasami na zmiane makaron z sosem spaghetti.
Przekaska:
Serek wiejski, albo kanapki z szynka, badz maslannka z otrebami
Trening
Po treningu 5gr kreatyny i 35gr odzywki Sojavit 70
Kolacja:
Tunczyk + 2-3 kromki razowca z warzywkiem
Godzine przed snem 35gr Sojavit 70.
To chyba tyle
Co o tym myslicie.
Sidor
Śniadanie:
30 minut przed sniadaniem kreatyna 5gr.
Platki owsiane 100gr + 0,3-0,5l mleka 2%, badz z maslanka i otrebami
Przekaska:
Kanapka z szynka, badz serek wiejski i razowiec, moze byc jeszcze banan
Obiad:
Piers z kurczaka + 2 ziemniaki, ogorki, papryka albo inne warzywko, czasami na zmiane makaron z sosem spaghetti.
Przekaska:
Serek wiejski, albo kanapki z szynka, badz maslannka z otrebami
Trening
Po treningu 5gr kreatyny i 35gr odzywki Sojavit 70
Kolacja:
Tunczyk + 2-3 kromki razowca z warzywkiem
Godzine przed snem 35gr Sojavit 70.
To chyba tyle
Co o tym myslicie.
Sidor
Sidor
Krzysztof Piekarz
Doradca w Odżywianiu 