Witam
Wiek:17
Waga:80 (cel jakies 70/73kg tak zeby tluszczu nie bylo
)
Wzrost:185
Dziennie wrzucam w siebie 2000kcal 200b/60t/160w
Moj jadlospis na dzis
Wczorajszy jadlospis
I z przedwczoraj
Cwicze codziennie programem P90X (zaczalem go wiec juz go skoncze
a potem FBW )
Wiek:17
Waga:80 (cel jakies 70/73kg tak zeby tluszczu nie bylo
)
Wzrost:185
Dziennie wrzucam w siebie 2000kcal 200b/60t/160w
Moj jadlospis na dzis
Wczorajszy jadlospis
I z przedwczoraj
Cwicze codziennie programem P90X (zaczalem go wiec juz go skoncze
a potem FBW )
Krzysztof Piekarz
tylko ile na dzien ?