...
BPL-G Fizjoterapeuta
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po drugie, IMO czerwonej kartki nie było, ja dałbym max żółtą.

Po trzecie, wk***ia mnie gadanie typu, że jakby nie czerwo, to MU wsadziło bym 2 albo 3 bramki. Nie możemy wiedzieć co by było, z resztą Real miał więcej sytuacji, niż te dwie przy bramkach (dwa słupki Ronaldo np.) i one też mogły skończyć się bramkami.

to moze zamiast gdybac porozmawiajamy o faktach do czasu czerwonej kartki Real oddal jeden celny strzal oraz przegrywal 1-0

akurat kibice Realu najlepiej powinni widziec jak karny czy czerwo z dupy zmienia obraz meczu w przypadku tal wyrowwnanych druzyn po ich przygodach z Barca

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2013-03-06 21:05:07
...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Crazy_Thug
podsumowując LM i mistrzostwa Hiszpanii i tak nie zdobędziecie. dziekuje i dobranoc

Może i majster przegrany, ale w LM szanse na wygranie ma obecnie każdy, więc zobaczymy po finale

Ja cały czas uważam, że podstawy do czerwa były i tyle w temacie.

HALA MADRID !!!

...
No więc właśnie , jak BPL napisałeś, ja już dzisiaj dosyć się Madrytystów nasłuchałem, i wydaje się chyba większości że w pięknym stylu pokonali nas , na naszym obiekcie, bo tak p******ą od rzeczy , a ja się otrząsne dopiero za kilka dni może
...
ted15

p******isz od rzeczy to akurat Ty, pokaż gdzie ktoś napisał, że Real w pięknym stylu ograł MU? Czy ja tak napisałem? Bo jakoś tego nigdzie nie widzę

...
k***a , mówię że nasłuuchałem, a nie że ty powiedziałeś, nie tylko tu na tym forum jest dyskusja chyba ? xd
...
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
nie ted sedzia nie wykonal swojego zadania idealnie tez uwazam ze czerwonej kartki dla Naniego nie powinno byc.
no ale tak to jest ze zawsze ulubione druzyny czasem wygrywaja a czasem przegrywaja dzieki sedziom i zawsze jest narzekanie i gdybanie tak samo ja tez robie
i rozumiem jak inni tak robia ale ciekawe czy jakby to Man wygral dzieki bledom arbitra to bys tak narzekal?

...
ja mowilem wskaż miejsce w ktorym mi tego brakuje ?
...
Na dobranoc wpis Krzysztofa Stanowskiego z Facebooka, myślę, że niektórym da do myślenia.

A kończąc temat, kto dał wczoraj dupy najbardziej, to oczywiście najbardziej dał Manchester United, który dał się zepchnąć do tak głębokiej defensywy, jakby był drużyną z piątej ligi. W dziesiątkę nie gra się łatwo, ale da się grać. Przypomina mi się rok 2003, Barcelona gra z Juventusem i w 79 minucie rewanżu Edgar Davids (Juventus) dostaje czerwoną kartkę. "Juve" nie traci gola do 90 minuty, potem jest dogrywka. I w dogrywce też nie traci. Natomiast tuż przed końcem - w 114 minucie - Zalayeta strzela zwycięską bramkę. I to wszystko na wyjeździe. Chelsea rok temu też pokazała, że w dziesiątkę coś da się zrobić.

Taktyka Fergusona - bez Rooneya i Kagawy - świadczyła jednak o tym, że Manchester United przede wszystkim nie chciał stracić gola. Przepraszam bardzo, ale liczyć, że nie straci się gola w meczu z Realem Madryt, to jednak liczenie na cud. Sędzia sędzią, jak dla mnie dał dupy, ale i cały Manchester United dał. Został od wyniku momentu czerwonej kartki do wyniku 1:2 tak stłamszony, że to aż nie przystoi.