SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

elleth na redukcji. Start ponad 80 kg...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 743
Tobie za to super idzie Kibicuję i będę zaglądać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7459
Super, gratuluje, lecisz jak burza normalnie
Ludźmi sie nie przejmuj, będą zawsze gadać, taka już nasza natura hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
Najpierw zaległe miski:
Sorki, że tak w jednym, ale nie mam za bardzo czasu rozbijać. Troche mało białka, ale nie wiedziałam, że łopatka ma tak mało...






I teraz najważniejsze:
dzisiejszy trening



+ 20 minut orbiego (tętno wg maszyny 170+)

I pytania

1. Czy ćwicznie 9 - uginanie nóg leżąc można zamienić na jakieś inne. Nie potrafię wykonać prawidłowo tego cwiczenia, nie czuje w ogóle ud tylko łydki, trener mi dziś pokazywał i niby ok tylko jakoś ciężko. Jak nie to popracuje nad nim, ale może jest jakiś zamiennik.
2. Pierwszy obwód to ciężary dokładnie takie same jak na poprzednim treningu. Ostatni podokładałam. Ciężko było, nie udało się dociągnąć do 15 powt. w uginaniu tylko osiem. Czy robić mniej powtórzeń, a więcej ciężaru. No i dalej 2 obwody czy 3?

Zmieniony przez - elleth86 w dniu 2013-02-11 23:11:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
Dzisiejszy trening: 30 day shred
Miska:



I przypominam o pytaniach z poprzedniego postu

Zmieniony przez - elleth86 w dniu 2013-02-12 17:45:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
Micha.
Sledzie porządnie odsączyłam, więc pewnie ilość tłuszczu mniejsza.
Wiem, że sporo nabiału, ale dziś nie jem mięsa i szukałam jakiegoś zamiennika.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
Miska. Troche przecholowałam, ale głodna jestem niedawno nie wirzyłam,że jestem w stanie tyle zjeść... Muszę doszlifować podaż tłuszczy.




No i trening. Wkurza mnie ta siłownia troche, a szczególnie jeden gostek, co se weźmie hantle i duma nad nimi 10 minut. Dziś dużo pauz i przerw w oczekiwaniu na hantle...




Zmieniony przez - elleth86 w dniu 2013-02-14 20:51:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
Uwaga będzie długo...
Mija 3 miesiące...
Co się zmieniło:
- moje ciało
- moja psychika
- pokochałam trening siłowy
- mam mięśnie rąk

Pomiary



Tu i ówdzie spadło :)

Dzisieszy trening (rozgrzewka, siłowy, orbi 20 minut ledwo) wyzłam na czterech...




Zmieniony przez - elleth86 w dniu 2013-02-16 19:05:11


I jeszcze:
Na siłce jest taka waga Tanita bc-420 i podaje co mówiła 3 miechy temu i dziś:
waga: 88 - 84
Fat %: 42,4 % - 40,1% (masa tkanki tłuszczowej w %)
Fat mass 37,6 - 34,4 % (masa tkanki tłuszczowej w kg)
FFM 51,1 - 51,3 (masa tkanki beztłuszczowej w kg)
Muscle mass: 48,5 - 48,7 (masa tkanki mięśniowej)
TBW: 37 kg - 37 kg (całkowita zawartość wody w organizmie)
TBW%: 41,7% 43,2 ( jw tylko w %)
Bone mass: 2,6 kg (masa kości)
Metabolic Age 41 - 41 (wiek metaboliczny)
Visceral Fat Raiting 7 -6 (wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej)
BMI 31,4 - 30
Degree of obesity 42,8% - 36,5

Ważyłam się pierwszy razem przed a drugim po treningu

Zmieniony przez - elleth86 w dniu 2013-02-16 19:09:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4930
Miska wczorajsza i dzisiejsza. Dziś miałam jeszcze zaplanowany schab. Zadłam też miseczkę rosołu, po którym cały dzień mi ciężko i niedobrze (albo to przez mięso z rosołu - nigdy więcej)

TRENING: wytrzymka od Shrimp

A1 pajacyk 30 sek.
A2 wspięcie na stopień 30 sek.

1 min odpoczynku

A3 krótki sprint przez długość pokoju, dotknąć podłogi, sprint w drugą stronę, dotknąć itd. 1 min
A4 skoki z boku na bok 30 sek.
1 min odpoczynku

B1 skip C (stopy uderzają o pośladki) 30 sek.
B2 swing sztangielką 30 sek.
1 min odpoczynku

B3 skip A (kolana jak najwyżej do klatki) 30 sek.
B4 skoki w przód, tył 30 sek.
2 min odpoczynku

C1 przeskoki do wypadów bez przyklęku 30 sek.
C2 pajacyki 30 sek.
1 min odpoczynku

C3 burpee lub burpee aerobowe – które dasz radę 30 sek.
C4 skok na skakance 30 sek.
1 min odpoczynku

D1 pompki – forma jaką dasz radę 30 sek.
D2 skoki ze skrętem tułowia w miejscu 30 sek.
1 min odpoczynku

D3 mountain climbers 30 sek.
D4 położenie się na plecach, kołyska i wstać 30 sek.






Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze 'zdrowe' kosmetyki :-)

Następny temat

interwały

electro
Polecane artykuły