witam ulozylem diete (sam!); dane sa w dzienniku i problem jest taki, ze mam za malo wegli o ok. 70g i za duzo bialka o ok. 60g i nie wiem jak to skorygowac.
http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda999a634cc72f047038/czacha1353/dzien/2013-01-30
PS: czy sa pojemniki na jedzenie jakiejs dobrej firmy, zeby mialy przedzialke przez srodek i mozna by bylo trzymac w nim zywnosc na 2 posilki? ( szkola :/ ). czekam na odp ;)
http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda999a634cc72f047038/czacha1353/dzien/2013-01-30
PS: czy sa pojemniki na jedzenie jakiejs dobrej firmy, zeby mialy przedzialke przez srodek i mozna by bylo trzymac w nim zywnosc na 2 posilki? ( szkola :/ ). czekam na odp ;)
Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt
Krzysztof Piekarz
