Zawsze możesz ćwiczyć, kiedy już jest ciemno lub nałożyć na okno koc, bo roleta to może być mało, tylko mam nadzieje że masz normalnych sąsiadów, którzy nie będą dociekać dlaczego zasłaniasz w dzień okno 

Ilość wyświetleń tematu: 53081

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"
"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"
"Odważni zwyciężają"
"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"
"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"
"Odważni zwyciężają"
"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"
"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"
"Odważni zwyciężają"
"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"
"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"
"Odważni zwyciężają"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły