SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[KomandOficer] - IRON - Cross Training & Diet System SFD Pods. str 29

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
All Clear;)

Bieganie od 16 do 18:30 (Temperatura -15 Tak więc nieco mroźnie ale tego nie czułem;))

4,5km --> 24:13
4,5km --> 24:47
4,5km --> 24:47
4,5km --> 24:50
4,5km --> 24:31
4,5km --> 24:33
27km -->2:27:41

Bieganie Odczucia -> Starałem się biec tempem 25:00 na 4,5km, jak widać nawet mi to wyszło. Ogólnie nawierzchnia w miarę dobra, czasem trzeba było na zakręcie zwolnić ale ogólnie dobrze, pomimo małej grubości ubitego śniegu. Jeżeli chodzi o kondycje/wydolność to perfekcyjnie, nie odczułem tych 27km a przynajmniej robiłem je ochoczo mimo że myślałem że po 18 będę zdychał to jednak się myliłem;)

Od razu po zakończeniu biegania i przejściu do rozciągania, 27km dało o sobie znać, przede wszystkim łydki były strasznie napięte, wręcz niczym baloniki co utrzymało się przez jakieś 30 - 60 minut, po chwili też zdałem sobie sprawę że jest naprawdę zimno, więc małe dreszczyki też miałem ale raczej że względu na całe grube spocone ubrania a nie biegając te przesiąknięte ubrania od potu też miały coś do powiedzenia.

Po 4h od biegania czuje się dobrze, ciekawe jak jutro się będę czuł;)

Jedzenie


"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Bieg - 19:20 - 20:00

4,5km - 19:50
4,5km - 20:07
9km --- 39:57






"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Bardzo ciekawy dziennik ;) Póki co rzuciłem na niego okiem i za bardzo się nie wczytywałem. Z tego jak patrzyłem mrugnęło mi, że myślisz o wojsku albo jakiejś szkole związanej z tym :P ? Sam miałem kiedyś podobne plany ale wpadłem w wir sportów walki i jakoś to idzie ale patrząc na twoje przygotowania to aż z chęcią by się zmieniło "dyscypliny" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
@up,
Skoro masz 18 lat wszystko przed tobą, 3 miesięcy katorżniczej pracy i na wakacjach jesteś Kozakiem Że szkoły oficerskiej a to wielka rzecz;), Poza tym w wiadomości było +/- pytanie, Tak więc za 1,5 roku wybieram się na WSOWL (Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych).

Trening
26.03.2013--- 11:40 - 12:40 +/-
5 rund -> Thrustery 10x 40kg, dipsy 15x, mc 20x50kg, 25 palców do drążka.





8:00 +/- (włączyłem po thrusterach to dodałem 1:35sek)
8:50
9:35
9:16
9:54
45:35
Odczucia --> Trening bardzo ciężki albo ja bardzo słaby, albo i jedno i drugie;) W każdym razie trening bardzo ciężki, bardzo się wydłużył pomimo iż wiedziałem że będzie długo to nie spodziewałem się że aż tak. Kombinacje zabójcze, a po MC to już w ogóle nie miałem na nic ochoty, niby takie proste i mało kg a jak oddziaływało to ohoho...
Myślałem że dzisiaj zaliczę chrzest, ale tylko podczas treningu a najbardziej MC wymęczyło, pierwszy raz po treningu czułem się tak źle, ale po 0,5h minęło i dało radę żyć, w każdym razie trening killer albo ja taki słaby;)
MC wiem że cienko, ale radziłbym nie zwracać uwagi na ostatnie 5 które już robiłem tylko po to by nie odkładać sztangi, a wtedy już ręce były wyłączone i cała synchronizacja też w trybie uśpienia^^

Jedzenie

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Tylko, że do kariery wojskowej wyklucza mnie wada wzroku -4.25. Tak mi się wydaje :P
W czwartek mam komisje wojskową to się dowiem czy coś jeszcze mnie ogranicza ale wzrok jest w tym wypadku dużym problemem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Brak jakiejś kończyny by cię wykluczał, wzrok idzie obejść, chociażby zapamiętując tabliczkę cyfr wchodząc do gabinetu w którym mierzą wzrok, można też spróbować skorygować nosząc okulary, i pewne okuliści wymyślili by jeszcze kilka ciekawych rzeczy żeby wzrok się poprawił, albo przynajmniej do poprawy chwilowej na badanie wzroku;)

Wypytaj na komisji wojskowej, pogadaj z okulistą jak możesz to ominąć lub skorygować;)

Na Aeromobilnym byś pewnie miał problem gdzie są bardzo duże wymogi co do zdrowia, ale to i tak lanie wody bo nie dostaje się tam 10 najzdrowszych tylko najlepszych, więc wszystko idzie ominąć, cel uświęca środki;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Dla chcacego nic trudnego. Zakladasz soczewki, zapominasz sie do nich przyznac, problem rozwiazany :) Chciec to moc.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Najlepszym sposobem, na proste badanie wzroku ( z ) są szkła kontaktowe. Przy naturalnym zachowaniu, nikt się nie zorientuje. Wielu moich znajomych załatwiło tak bezterminowe prawo jazdy.

Widać mam problemy ze wzrokiem , bo nie dojrzałem listu powyżej.
Nie tylko ja jestem taki sprytny,

Zmieniony przez - Darek59 w dniu 2013-03-27 15:24:04

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Thruster - szybki wycisk, ladnie wchodzi. Mocno napinaj brzuch, zebys kontrolowal sylwetke; 40 kg poszlo niezle a to juz solidny ciezar. Usztywniaj grzbiet.

Porecze - rowniez staraj sie nieco usztywnic calosc.

MC - ponownie ten sam blad; uciekajace do przodu kolana w momencie, w ktorym je mijasz gryfem. Dupsko w tyl, biodro w tyl, lekkie ugiecie kolan, ale te zostaja w miejscu i rozchodza sie nieco do boku, nie zas przed sztange.

Dzielnie sobie poradziles a latwo nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Racja, o kolanach całkowicie zapomniałem, co do reszty to też nieco pozapominałem, z poręczami mogłem rzeczywiście o sylwetce pamiętać.

27.03
Bieg 9 km
4,5km --> 19:58
4,5km --> 20:53
9km ---> 40:51

Odczucia -> Nogi troszkę ociężałe ale niema co przesadzać, tak czy siak czas nie za bardzo mogłem się bardziej postarać.
Po treningu tak mi się chciało spać że chyba o rekordowej porze 21:40 się położyłem, i spałem do 8 przegrywając z budzącym o 5 rano budzikiem i przestawiając go co 0,5h :(, ale tak się przyjemnie spało jak nigdy;)

Dzisiejszy (28 marca) trening wrzucę jutro, bo zrobiony o 20 a transfer ni w ząb i nie zdąży się przegrać, a się nieco wydłużył;)





"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia a dodatkowo crossfitt

Następny temat

[mocnyM] - IRON - Cross Training & Diet System SFD

WHEY premium