SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból stóp przy uderzaniu w worek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12194
Witam.
Ostatnio udałem się na trening Muay Thai (kiedyś trenowałem prawie rok)
I niestety przypomniał mi się dawny problem, mianowicie ból stopy przy uderzeniu w worek czy tarcze, stopa jest cała czerwona i muszę kopać z umiarem (nie mogę z całych sił) 'ciągnie' od uderzeń .
Dawniej ćwiczyłem po prostu w skarpetkach i było ok tylko że często się rwały i nie było tak stabilnie jak bez.
Raczej kopię z piszczela.
Możliwe jest że ciągle uderzam źle technicznie, skoro trener nigdy jeśli o to chodzi mnie nie poprawia, a może zainwestować w jakieś ściągacze etc?
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - bula0160 w dniu 2012-11-21 16:52:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6563
a w ogóle trener podchodzi i koryguje Was tam ? skoro nie uderzasz stopą, to czemu boli ? raczej do trenera musisz..

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
nie powinno się kopać stopą.tak jak napisałeś możliwe że jeszcze technika kuleje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7276
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
ściągacze za dużo nie dadzą, przykładaj się bardziej do techniki

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1287
Wchodź głębiej, kop piszczelą. Może to otarcie od szorstkiego worka? Kop w miękkich ochraniaczach na piszczel ze stopą (taka skarpeta), albo przynajmniej ochraniacz na staw skokowy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1081
Kup ściągacz na stopę , moja noga tak wyglądała po 1 treningu na następnym miałem już ściągacz i takich problemów nie mam a wątpię żebym na 2 treningu już nauczył się w 100% poprawnie kopać
http://wstaw.org/w/1vbU/ 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23086
1. Poprawić technikę , poprosić trenera o szczególną uwagę , kopać piszczelem a nie stopą .
2. Jak ból uciążliwy to załóż ochraniacze jak do sparingu porostu lub ściągacz .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawowe kombinacje muay thai i kopnięcia okrężne w powietrzu

Następny temat

Białko zaszło krwią.

electro
Polecane artykuły