SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy - ewentualna korekta.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 308
Heja !

Może coś o sobie : mam 19 lat to w sumie nie moja pierwsza przygoda z tym forum bo już z 2-3 lata temu próbowałem coś zdziałać odnośnie mojej sylwetki. Powiem tak grubasem byłem i jestem. Wielokrotnie podchodziłem do treningów, ale niestety kończyło się jak się kończyło. Po tygodniu dwóch odpuszczałem bo mi się nie chciało. Zobaczymy jak będzie teraz.

Chciałem prosić o jakąś korektę odnoście planu treningowwego .

Wzrost 185 cm
Waga 88 kg (zalany)
Wiek 19 lat

Sprzęt hantle 2X10kg , rowerek stacjonarny więc ubogo :P

We wtorki mam siłke na uczelni, więc wtorkowy treninh na lepszym sprzęcie będzie robiony.

Myślę, że ACT bo trza spalić balast. Treningi wt(siłka) czw sb + postaram się jak najczęściej rower.

PLAN : nie uwzględniam w nim wtorkowego bo jeszcze dokładnie go nie ogarnąłem jak na siłce :P

Nogi:
- wspięcia
- przysiady z hantalmi

Plecy:
- wiosłowanie
- unoszenie tłowia

Klatka:
- pompki klasyczne
- rozpiętki na pufach

Barki:
- wyciskanie siedząc/stojąc

Biceps:
- uginanie ramion

Triceps:- wyciskanie francuskie lub pompki odwrotne

Brzuch:- spięcia
- przenoszenie nóg za głowę

Ułożyłem coś takiego i bardzo proszę o podpowiedzi i poprawki , korekty . Do dyspozycji hantle 2x10kg
Dotyczy treningu na czw i sb . wtorkiem zajmiemy się niedługo. Jutro rozejrzę sie po siłce na uczelni i coś wymyślę.

Ilość obwodów zobaczymy

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - Birkof_93 w dniu 2012-11-19 21:05:13

Zmieniony przez - Birkof_93 w dniu 2012-11-19 21:10:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Te rozpiętki na pufach sobie odpuść, a pompki rób na 3 pufach bys mógł się niżej opuszczać. Wspięcia po przysiadach. Barki rób stojąc wtedy brzuch stabilizacyjnie popracuje.

Na siłce same podstawy: przysiad, martwy ciąg, podciąganie, pompki na poręczach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3775
Z tymi przysiadami i martwym to bym sie tak nie rozpedzal. Jezeli mimo zalania jestes stosunkowo silny to po nauce dobrej techniki owszem, ale jak jestes slaby fizycznie to lepiej nie startowac z przysiadem i MC. Po zatym do zgubienia balastu potrzebne Ci jest odpowiednie jedzenie i jakis trening aerobowy. Bez tego nie wiele zdzialasz. Takze zapraszam do dzialu odzywianie/odchudzanie i tam jestes rownie aktywny!

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Musi startować z tymi ćwiczeniami od początku i uczyć się techniki - wiadomo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie trzeba się rzucać na 100 kg od razu w siadzie i mc, bo to przyjdzie samo. Ale olewanie przysiadu na samym początku to błąd (mc można na pewien czas)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 308
Poczytałem trochę i sam doszedłem do tego że trochę lipny ten plan mam .
Oto coś nowego:

1. Przysiady z hantlami 2x10kg
2. Wspinaczka w poziomie
3. Podnoszenie hantli z przysiadu
4. T-pompki
5. Wyskoki z przeskokiem
6. Wiosłowanie
7. Pompki z podciąganiem hantli do klatki
8. Uginanie ramion z jednoczesnym wyciskaniem hantli stojąc

+ coś na brzuch po treningu.

Co myślicie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1541
Moze cos na klate ? Wyciskanie hantli lezac poziomie / rozpietki
Dorzuc moze cos na Triceps a w czwartek postaram sie cos pomoc :D po maturach xD

Siłownia jest Bogiem,
Trening nałogiem,
Rzeźba zabawą a
Masa podstawą.

Co prawda to racja :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy 4 dniowy

Następny temat

Plecy

electro
Polecane artykuły