Dobry wieczór,
Jaki trening będzie optymalny przy redukcji? Crossfit, kompleks sztangowy czy raczej FBW? Dieta dopięta, sadło spada przy samych aerobach, ale chcę dołożyć siłkę. Co lepsze w takim przypadku? Dodam, że doświadczenia nie mam wielkiego, a i mięśni brak, więc czas je pobudzić.
Zastanawiam się po prostu jaka forma treningu (z Waszego doświadczenia) jest najlepsza i dlaczego?
Jaki trening będzie optymalny przy redukcji? Crossfit, kompleks sztangowy czy raczej FBW? Dieta dopięta, sadło spada przy samych aerobach, ale chcę dołożyć siłkę. Co lepsze w takim przypadku? Dodam, że doświadczenia nie mam wielkiego, a i mięśni brak, więc czas je pobudzić.
Zastanawiam się po prostu jaka forma treningu (z Waszego doświadczenia) jest najlepsza i dlaczego?
Krzysztof Piekarz