Z racji tego iż nie przywiązywałem nigdy dużej uwagi do nóg, a ostatnio nie ćwiczyłem ich w ogóle (zalecenie lekarza...) nie bardzo wiem jak się za nie zabrać. Ile powinienem robić ćwiczeń, serii i powtórzeń? To samo pytanie do łydek.
Jeszcze jedno, nie bardzo wiem gdzie te nogi wcisnąć...
Pon. Wolne
Wt. Barki , Triceps
Śrd. Wolne
Czw. Plecy , grzbiet (w sumie to też plecy), kaptury, łydki
Pt-Sob. Wolne
Ndz. Klatka, biceps
+ na każdym treningu dodatkowo 3 serie na przedramię.
Mogę trenować tylko 3 razy w tygodniu + dodam że triceps i barki są dla mnie priorytetem.
Jeszcze jedno, nie bardzo wiem gdzie te nogi wcisnąć...
Pon. Wolne
Wt. Barki , Triceps
Śrd. Wolne
Czw. Plecy , grzbiet (w sumie to też plecy), kaptury, łydki
Pt-Sob. Wolne
Ndz. Klatka, biceps
+ na każdym treningu dodatkowo 3 serie na przedramię.
Mogę trenować tylko 3 razy w tygodniu + dodam że triceps i barki są dla mnie priorytetem.
Krzysztof Piekarz