SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bola race przy łokciu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na treningu tak mi rece powykrecali ze po treningu z bolu to wytrzymac sie nie dało na zgieciu od drugiej strony lokcia (oby 2 rece). Gdy sie obudziłem bolu juz nie było, po 1 seri na klate bol znowu wszedł. dodam ze dopiero zaczalem trenowac bjj. Czy ten bol minie jak sie juz wszystko porosciaga czy to jakas moze kontuzja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak kolega nierozciągnięty i nieprzyzwyczajony, to mogło być od zwykłego, szkoleniowego zakładania dźwigni
No ale przetrenowywanie się to też nie zaq mądry pomysł w przypadku początkujących

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ktos cos doradzi?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 705 Napisanych postów 4379 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 75808
Rada nr 1: używaj, k***a, polskich znaków.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej jak bys nic nie napisal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47080
A Tobie szkoda odpowiadać. Tłumaczyliśmy Ci jak krowie na granicy odpuść póki co siłkę, to oczywiście jesteś mądrzejszy. Tak więc po co Ci coś radzić jak i tak robisz po swojemu?
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Za duże obciążenie dla łokci, jak na początek trenowania
Odpuść siłownię, dopóki nie przyzwyczaisz się do treningów SW - więcej nie znaczy lepiej.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
Zostaw w domu ego i klep wcześniej jak Ci ktoś dźwignie wyciąga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
taka mała uwaga, wyciskanie na klatę prawie nic nie daje w BJJ i SF

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Rafał_B to nie przez ego tylko przy cwiczeniu jak zakladalismi kimure po 5min i zmiana 5min balacha i znowu nastepny to mi sie ponaciagalo a robilismy zeby nie dociagac za monco, ale jednak to mi wystarczylo zeby bol wszedl. A co do wyciskanie na klate nic nie daje to ok, ale troszke bym sobie podrosnal zeby nie wygladac jak kurczak wyscigowy. Narazie pocwicze normalnie zeby jakos wygladac potem zmienie pod sw cwiczenia.

Zmieniony przez - maciek55555 w dniu 2012-09-13 13:05:55

Zmieniony przez - maciek55555 w dniu 2012-09-13 13:06:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
odpuśc sobie siłownie kolego rób ćwiczenia z włąsnym obciążeniem po twojej dykcji mogę interpretowac ze sam sobie dzwignie wyciągasz na przeguby gryfem...
jeśli masz dzien trng na "siłowni" to dobrze sie rozgrzej i wskocz na drązek szybciej odpadniesz i zdrowiej wyjdziesz na tym niż pod sztangami, no i nawet wychodzi to na + :)

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A Tobie szkoda odpowiadać. Tłumaczyliśmy Ci jak krowie na granicy odpuść póki co siłkę, to oczywiście jesteś mądrzejszy. Tak więc po co Ci coś radzić jak i tak robisz po swojemu?

O właśnie tak mi się skojarzył nick, a to kolega z tego tematu

https://www.sfd.pl/bjj_+_mma-t885272.html

Już myślałem, że do kolegi doszło co i jak po tym poście:

maciek55555
dobra dzieki za rady siłownie dorzuce jak juz bede czuł ze dam rade



Jednak widać wogóle... heh jednak moje słowa się sprawdziły

[...]Weź sobie mój poprzedni post do serca. Wiem że zrobisz co zechcesz, ale przynajmniej bede miał czyste sumienie jak po takim zajeździe na starcie kontuzje złapiesz[...]



Ech, Maciek, no popatrz "to nie przez ego tylko przy cwiczeniu jak zakladalismi kimure po 5min i zmiana 5min balacha i znowu nastepny to mi sie ponaciagalo a robilismy zeby nie dociagac za monco, ale jednak to mi wystarczylo zeby bol wszedl."

No to bardzo ciekawe, ciekawe od czego te mięśnie były tak zajechane by przy normalnym zakładaniu kimury czy balachy nie wyrobiły? O! Czyżby to od tej siłowni? Cpt Obvious help please!

Mam nadzieje, że będzie to dla Ciebie nauczką, przeczytasz jeszcze raz poprzedni temat, zrozumiesz, że jesteś POCZĄTKUJĄCY i nie załatwisz się solidniej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pekin 2012

Następny temat

XIX Polish Open & XV Warsaw Cup

electro
Polecane artykuły