SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszy bolą :(

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 860
Cześć, ostatnio postanowilem dodać do stójki treningi mma ,żeby powoli zaczynać poznawać ten sport..Napuchło mi lewe ucho w górnej czesci w cześci tego zaokrąglenia.. Boli gdy dotykam czy to mogą zaczynać robić sie juz kalafiory , znacie jakis sposób by opuchlizna zeszła ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
Smarować altacetem nie zaszkodzi. Podepne sie pod pytanie. 2 tygodnie temu naszła mi opuchlizna. Już stwardniało, ale ciagle boli. I tutaj pytanie czy przestanie w koncu? Kalafiory bolą? :D Najgorzej przy sciaganiu koszulki czy rozmowie przez telefon :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Trzeba wykurowac porzadnie bo bedzie wracać.Wiec albo maśc solo typu http://www.doz.pl/leki/p1147-Reparil_Gel_N i ochraniacze na uszy przez pare tyg albo wersja przyspieszona czyt. odessanie płynu ktory zalega w popsutej chrzastce i j.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi maść Lioton 1000 bardzo pomogła. Ściągasz krew strzykawką, smarujesz maścią, na treningi obowiązkowo nauszniki (jak świeży uraz i bardzo boli to nawet odpuścić lepiej ten tydzień), potem po jakimś czasie "zastygnie" ucho i przestanie boleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
Ja lodem przykladalem tez;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Jak się nie ściągnie w porę ropy z ucha ( tak strzykawką wbijamy ) to kalafiory murowane i żadne maści nie pomogą.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No trzeba regularnie krew ściągać żeby nie zastygło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skupianie się na treningu

Następny temat

Karate kyokushin - kilka pytań

WHEY premium