SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bary bola po silce:p

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
Witam, mam problem.
cwicze 2x w tyg. silka+2x boks - sroda, piatek, siłka w sobote i poniedziałek.
chce cwiczyc 3x w tygodniu, jednak mam problem z zakwasami ;/ priorytetem jest siłownia, chce troche przybrać na wadze i powoli mi idzie w tym kiernuku(takze dieta spoko) i sila tez idzie:] jednak jak zwiekszam trening do 3 razy silka w tyg. to nie wiem jak to rozlozyc, zeby zakwasow nie miec ;/ czy sa jakies metody na zakwasy? szczegolnie chodzi mi o barki/klate, trening na silce mam prosty fbw - po 10powt.
3x przysiady,
2x klata,
2x barki,
2x kaptury,
2x wiosłowanie,
1x drazek,
2xtriceps,
2xbiceps

co mam zrobic z tymi cholernymi zakwasami :( dodam ze pozeram kreatyne 10g. po tr. i 5g w dnt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Po pewnym czasie zakwasów już nie będzie, trzeba je przeboleć. Poza tym na siłowni z zakwasami dobre wyniki się robi mimo że boli.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
no wlasnie ale juz jak wyciskam na klate(to jest drugie cwiczenie dopiero, wczesniej same przysiady) to czasem zaczynam czuc jeden/drugi barek :( moze dlatego ze szybko mi teraz sila poszła na klate i barki jakieś niedoj**ane i nieprzyzwyczajone :( no nic... ale to lepiej zrobic tak, ze
boks,silka,boks,silka PRZERWA silka ??
czy moze boks,silka,boks, PRZERWA silka silka ?? ;/ wole miec przerwy miedzy dniami silki bo ciezko mi sie regeneruje :D chyba ze bd. robil przerwy 36 godzin, tzn jeden dzien bede cwiczyl rano, a nastepny dopiero wieczorem, moze to cos pomoze...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tekst mojego taty, dawniej wuefisty, nie dosłownie ale sens ten sam - zakwasy są, jeżeli mięśnie nie są przyzwyczajony do regularnego wysiłku - jeżeli są przyzwyczajone to zakwasy występują jak trening znacznie przekracza normę pod względem intensywności, jest sporo większym wysiłkiem niż zwykle. Czyli albo zaczynasz albo wrzucasz dużo cięższy plan niż zwykle. Jak by nie było niedługo problem sam zniknie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
ok dzieki za odpowiedzi, to nap*****lam zanim kreatyny braknie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różne formy treningów. Przykłady

Następny temat

sztuki walki a kolano po rekonstrukcji acl.

WHEY premium