SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol w łokciu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1364
siema ! Od kilku dni bolo mnie w łokciu ! Tez mieliscie takie cos ? Przejdzie to ? Smaruje sie masciami na bole stawow ale one tylko zmniejszaja bol . Zadnych ciezaro dzwigac nie moge itp . poradzcie cos ? Leciec odrazu do lekzrza ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
MMMaX ja miałem coś podobnego tak z rok temu ,jak robiłem cwiczenie na tricepsa i coś mi ***ło i mnie pózniej strasznie bolał własnie łokieć,nie mogłem nic kompletnie podnosić zadnych cięzarów na siłowni ,zrobiłem przerwe od siłki ,poszłem ponownie na siłke tak za 1.5 miecha i juz mnie mniej bolał łokieć ,ale to juz było coś bo mogłem przynajmniej coś cwiczyć,cwiczyłem stopniowo małymi cięzarami coraz więcej więcej ,az tak doszłem do byłej formy,a łokieć przestał boleć tak dopiero po 5 miesiącach ;/ moze masz coś podobnego co ja miałem ,niewiem możliwe .

życze szybkiego powrotu do zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
scharakteryzuj ten ból, gdzie dokładnie występuje? w stawie, czy na ścięgnie? u mnie jest to najczęściej ból ścięgna od wewnętrznej strony łokcia, 4-dniowa dolegliwość po przestrzeleniu prostego, czy też złej eksplozywności

przechodzi ale mocno osłabia staw, potem częściej takie rzeczy się odczówa, musisz uważać, odpocznij tak z tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

psychologia w treningu

Następny temat

Rybacki i Piątkowski w Birmingham

WHEY premium