SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zastój w redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1523
Po 5 miesiącach i redukcji 20 kg, od miesiąca mam zastój, pomimo odcinania kalori,cyrkulacji weglowodanami,dodaniu spalacza nie idzie w dół ani trochę.
Siła rośnie,mieśnie twardnieją,sylwetka "ładnieje" ale tłuszcz nie znika.
Co zrobić żeby ruszyło w dół ? Bo z brakiem efektów moja motywacja spada drastycznie.
Dieta jest ( zapotrzebowanie 2900 kcal, odcinam około 600 kcal)

B:2g/kg WW: dni treningowe;2g/kg, nie treningowe:0,5-1,5g/kg
Trening FBW 4x w tyg
Areoby po treningu: 20 min bieżnia

Trening :
Przysiad ze sztangą 12/8/6
Wyciskanie na płaskiej 12/8/6
Martwy Ciąg 12/8/6
Podciąganie na drązku: 12/8/6
Francuskie wyciskanie hantli: 12/8/6
Uginanie rmion ze sztangą: 12/8/6




Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 103
Wzrost : 179
Obwód klatki : 108
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 95
Obwód uda : 63
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 24,9% (wg:http://tanita.sportkonsulting.pl/go/ac/521/id/19/tanita/tanita-bc-418-ma.htm)
Aktywność w ciągu dnia : praca, szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - FBW
Odżywianie : Dieta rozpisana i trzymana
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : wszystko ok
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Akturalnie scorch
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak wszystie :)









Zmieniony przez - xszwaicarx w dniu 2012-07-30 12:44:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15935
białka daj 2.0 reszta tłuszcze + błonnik...węgle postaraj się trzymać w granicy 20-30g przynajmniej w początkowej fazie CKD później możesz podbić do 70-90g.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
na początek wywal nabiał na rzecz mięsa/ryb, zamiast FBW 4x w tyg, daj 3x, w to miejsce jakiś crossfit.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-07-30 12:58:24

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1523
Z jajek zrezygnować ?
Serek wiejski jem zawsze przed snem, w ciagu dnia staram sie unikać produktów mlecznych lub jesc w małych ilosciach.
Co jeszcze zmienić ?

Dieta z dnia nie treningowego :

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
z jajek nie, z serków itd całkowicie/do kilku razy w tygodniu. resztę zostaw jak było, nie kombinuj.
ogólnie spojrzałem dopiero teraz na wagę i bf, kcal może być mało, po wstępie myślałem, że to już bliżej 10 niż 20%.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-07-30 13:19:11

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1523
Czyli w nietreningowe mam utrzymywać poziom WW jak w treningowe ?
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
nie, myślałem, że to nowa rozpiska, w nietreningowe poza serkiem jeszcze tuńczyka bym wywalił, a węgle podbił o ok 100g.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1523
OK, wywale te serki

Zapotrzebowanie liczyłem wg wzoru z podwieszonych:
TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT

BMR= (9,99*103)+(6,25*178)-(4,92*24)+5 = 2028
TEA= 191
TEF= 10%
NEAT= 400
I wyszło 2880


Może probować zmienić diete na jakąś "innowacyjną" jak JEM , NIE JEM czy podobne ?
Czy zostać przy tym co jest wywalić serki i czekać na efekt ?
(Motywacja zaczyna mi siadać jak nic sie nie dzieje )

Zmieniony przez - xszwaicarx w dniu 2012-07-30 13:54:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Wprowadź zmiany i obserwuj. I nie jęcz, jak baba.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1017 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41556
Tydzień przerwy od redukcji co 8-12 tygodni (dieta zgodna z zapotrzebowaniem), to jeden z bardziej skutecznych zabiegów zapobiegający zastojom.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 886
LukaszK
Tydzień przerwy od redukcji co 8-12 tygodni (dieta zgodna z zapotrzebowaniem), to jeden z bardziej skutecznych zabiegów zapobiegający zastojom.


o :D
Dzieki za to Lukasz bo obijam sie od jakiegos tygodnia i mialem od jutra brac sie do roboty bo samopoczucie sie pogorszylo na mysl o ewentualnym jojo, teraz wroce do treningow i diety szczesliwy bo, z tego co piszesz, wyjdzie mi to na dobre ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
Wszystkie uwagi kolegów wyżej bardzo trafione . Masz również duży zapas w kombinowaniu z aerobami. 20 minut to naprawdę rozgrzewka jak liczysz na spektakularne efekty .
Wrzuć 30 minut , zwiększaj o 5 minut co tydzień . Jak dojdziesz do 60 minut , ciśnij póki widzisz efekty .
Pózniej zmiana na interwały .

U mnie bieżnia nawet po kombinowaniu czasem , intensywnością i metodą również przestała przynosić efekty przy bf około 15% .
Zrobiłem zmianę na rowerek - interwał , znów był postęp ,
Trzeba zaskakiwać organizm i być cierpliwym.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie, kreatyna..

Następny temat

Woda - skutki uboczne

electro
Polecane artykuły