Witam.Od 3 tygodni jestem na diecie redukcyjnej.Przez ten czas zredukowałem tylko 1 kg.W pasie nic nie spadło efekty znikome.
Trening siłowy 4 w tygodniu
Trening Aerobowy: 3 w tygodniu na czczo(40 min jazdy rowerem stacjonarnym)
Czasem po południu 2h jazda rowerem górskim.
Przestrzegałem diety i nie opuściłem żadnych aerobów.
Suplementacja:
Spalacz tłuszczu
BCCA
CM3
L-Karnityna
Wydaję mi się że problem tkwi w nabiale.
W 1 posiłku wyrzucę mleko, i dodam białka ?
Ale na co zamienić twaróg chudy ?
Dietę zamieszczam w załączniku.

Trening siłowy 4 w tygodniu
Trening Aerobowy: 3 w tygodniu na czczo(40 min jazdy rowerem stacjonarnym)
Czasem po południu 2h jazda rowerem górskim.
Przestrzegałem diety i nie opuściłem żadnych aerobów.
Suplementacja:
Spalacz tłuszczu
BCCA
CM3
L-Karnityna
Wydaję mi się że problem tkwi w nabiale.
W 1 posiłku wyrzucę mleko, i dodam białka ?
Ale na co zamienić twaróg chudy ?
Dietę zamieszczam w załączniku.

Krzysztof Piekarz