Witam,
Postanowiłem zacząc przygodę z siłownią. Mam 18 lat i posiadam w domu ławeczkę, gryf prosty i łamany oraz hantle. Prosiłbym o pomoc w doborze treningu, ponieważ jestem w tym kompletnie zielony. Z góry wielkie dzięki.
Postanowiłem zacząc przygodę z siłownią. Mam 18 lat i posiadam w domu ławeczkę, gryf prosty i łamany oraz hantle. Prosiłbym o pomoc w doborze treningu, ponieważ jestem w tym kompletnie zielony. Z góry wielkie dzięki.
Krzysztof Piekarz